Samsung UE85U8072FUXXH 85'' 4K Smart TV Τηλεόραση
  • 30476|UE85U8072FUXXH
Διαγώνιος οθόνης (inch): 85 inch,
Ανάλυση: 4K UHD 3840 x 2160,
Λειτουργικό σύστημα: Tizen
  • 1 έως 3 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
Ποιότητα εικόνας
Δείτε κάθε χρωματική απόχρωση σε ισχυρή ανάλυση 4Κ
Crystal Processor 4K
Εκπληκτική ανάλυση οθόνης
Ανάλυση 4K
Σχεδιασμός
Κομψός μεταλλικός σχεδιασμός που ταιριάζει σε κάθε χώρο
Σχεδιασμός MetalStream
One UI Tizen
Εξατομικεύστε την εμπειρία οθόνης
One UI Tizen
Το απόρρητό σας. Ασφαλές.
Samsung Knox Security
Εμπειρία gaming
Ευκρίνεια εικόνας με ομαλή κίνηση
Motion Xcelerator
Smart Εμπειρία
SmartThings
Ήχος
Τηλεόραση και soundbar, σε πλήρη αρμονία
Q-Symphony
Καθηλωτικός virtual ήχος που ακολουθεί τη δράση
OTS Lite
Απολαύστε ήχο προσαρμοσμένο στο περιεχόμενό σας
Adaptive Sound
Διαχειριστείτε την Κατανάλωση Ενέργειας
AI Energy Mode
Επισκόπηση
  • Ανάλυση: 4K (3,840 x 2,160)
  • HDMI: 3
  • USB: 1 x USB-A
Τύπος προϊόντος
  • LED
Οθόνη
  • Μέγεθος οθόνης: 85"
  • Ρυθμός ανανέωσης: 50Hz
  • Ανάλυση: 4K (3,840 x 2,160)
  • Anti Reflection: Όχι
Βίντεο
  • Picture Engine: Crystal Processor 4K
  • HDR (High Dynamic Range): HDR
  • HDR 10+: Support
  • AI Upscale Processing: Όχι
  • Αντίθεση: Mega Contrast
  • Contrast Enhancer: Ναι
  • Motion Technology: Motion Xcelerator
  • UHD Dimming: Ναι
  • Adaptive Picture: Όχι
  • Filmmaker Mode (FMM): Ναι
  • Color Booster: Ναι
  • EyeComfort Mode: Ναι
Ήχος
  • Dolby Atmos: Ναι
  • Object Tracking Sound: Ναι
  • Q-Symphony: Ναι
  • Audio Pre-selection Descriptor: Ναι
  • Ισχύς εξόδου (RMS): 20W
  • Τύπος Ηχείου: 2CH
  • Active Voice Amplifier (AVA): Όχι
  • Adaptive Sound: Ναι
Υπηρεσία Smart
  • Λειτουργικό σύστημα: Tizen™ Smart TV
  • Bixby: Ναι (Voice Ready)
  • Google Assistant: Όχι
  • Amazon Alexa: Όχι
  • Samsung TV Plus: Ναι
  • Πρόγραμμα περιήγησης: Ναι
  • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT Sensor Functionality / Quick Remote: Όχι
  • Samsung Health: Όχι
  • Γενικός οδηγός: Όχι
  • Multi Device Experience: Mobile to TV, Sound Mirroring, Wireless TV On
  • Multi View: Όχι
  • Αλληλεπίδραση: Όχι
  • Virtual Communication: Όχι
  • SmartThings: Ναι
  • Apple AirPlay: Ναι
  • Daily+: Όχι
  • Storage Share: Ναι
  • Live Translate: Όχι
  • Click to Search: Ναι (DE, GB, FR, ES, IT)
  • Cinematic Wallpaper: Όχι
  • Karaoke Mic: Όχι
  • Google Kids: Όχι
Differentiation
  • Tizen Edition: Ναι
  • SlimFit Cam Support: Ναι
Gaming Λειτουργία
  • Auto Game Mode (ALLM): Ναι
  • Game Motion Plus: Ναι
  • Dynamic Black EQ: Ναι
  • VRR: Ναι
  • HDR Gaming: Ναι
  • Super Ultra Wide Game View: Όχι
  • Mini Map Zoom: Όχι
  • Game Motion Sync: Ναι
  • Gaming Hub: Όχι
  • Bluetooth Audio Game Mode: Ναι
Δέκτης / Μετάδοση
  • Ψηφιακή Μετάδοση: DVB-T2CS2
  • Αναλογικός Δέκτης: Ναι
  • Σύστημα: Μόνο TV
  • CI (Κοινή Διεπαφή): CI+(1.4) / CI+1.4 ECP, IT only
  • Μετάδοση Δεδομένων: HbbTV 2.0.4
Συνδεσιμότητα
  • Wi-Fi: Ναι (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth: Ναι (5.3)
  • HDMI: 3
  • HDMI High Frame Rate: 4K@60Hz (HDMI 1/2/3)
  • HDMI Audio Return Channel: eARC
  • One Connect Box: Όχι
  • Anynet+ (HDMI-CEC): Ναι
  • USB: 1 x USB-A
  • Ethernet (LAN): 1
  • Έξοδος ήχου (Mini Jack): Όχι
  • Ψηφιακή Έξοδος Ήχου (Οπτική): Όχι
  • Είσοδος RF: 1/1(Common Use for Terrestrial)/1
  • Υποδοχή CI: 1
Σχεδιασμός
  • Σχεδιασμός: Metal Stream
  • Τύπος Πλαισίου: 3 Bezel-less
  • Χρώμα Πρόσοψης: BLACK
  • Τύπος Βάσης: BASIC FEET
  • Χρώμα Βάσης: BLACK
Επιπρόσθετα Χαρακτηριστικά
  • Αυτόματη Αποθήκευση Καναλιών: Ναι
  • Color Tone: Ναι
  • AI Energy: Όχι
  • Αποθήκευση Ρυθμίσεων (Cloud): Ναι
  • EyeComfort Mode: Ναι
  • Ενσωματωμένο POP: Ναι
  • Ηλεκτρονικός Οδηγός Προγράμματος (EPG): Ναι
  • Προηγμένη Εγγραφή PVR: Όχι
  • IP Control: Όχι
  • Γλώσσα Μενού OSD: 27 European Languages + Russian only when connecting to Network in EE,LT,LV
  • Τεχνολογία V-Chip: Όχι
Προσβασιμότητα
  • Οδηγός Φωνής: Ναι
  • Hearing Impaired Support: Closed Caption (Subtitles), Multi-output Audio, Sign Language Zoom
  • Motor Impaired Support: Slow Button Repeat, Remote Control App. for All
Τροφοδοσία & Ενέργεια
  • Τροφοδοσία: AC220-240V~ 50/60Hz
  • Κατανάλωση (Μέγιστη): 250 W
  • Κατανάλωση (Αναμονής): 0.50 W
  • Αισθητήρας Eco: Ναι
  • Κατανάλωση (Τυπική): 195 W
  • Κλάση Ενεργειακής Απόδοσης: F
  • Ετήσια Κατανάλωση EE: 195 kWh
  • Αυτόματη Απενεργοποίηση: Ναι
  • Auto Power Saving: Ναι
Διαστάσεις
  • Συσκευασία (ΠxΥxΒ): 2099 x 1245 x 230 mm
  • Καθαρισμένο με βάση: 1892.4 x 1136.3 x 387 mm
  • Καθαρισμένο χωρίς βάση: 1892.4 x 1077.3 x 59.9 mm
  • Βάση (κωνική): 1177.1 x 387 mm
  • VESA: 600 x 400 mm