Samsung UE32H5002FKXXH 32'' HD Smart TV Τηλεόραση
  • 30469|UE32H5002FKXXH
Διαγώνιος οθόνης (inch): 32 inch,
Ανάλυση: HD 1366 x 768,
Hyper Real Picture Engine,
Λειτουργικό σύστημα: Tizen
  • 1 έως 3 ημέρες
Απολαύστε αντίθεση, με πλούσια μαύρα και έντονα λευκά
HDR
Εντυπωσιακό χρώμα για ζωντανή, ρεαλιστική εικόνα
PurColor
Δείτε τις εικόνες να ζωντανεύουν με μεγάλο βάθος
Contrast Enhancer
Το απόρρητό σας. Ασφαλές.
Samsung Knox Security
Αναβαθμίστε την ψυχαγωγία σας, με το Samsung Tizen OS
Samsung Tizen OS
Ήχος
Καθηλωτικός virtual ήχος που ακολουθεί τη δράση
OTS Lite (Object Tracking Sound Lite)
Απολαύστε ήχο προσαρμοσμένο στο περιεχόμενό σας
Adaptive Sound
Τηλεόραση και soundbar, σε πλήρη αρμονία
Q-Symphony
Σχεδιασμός
Ενιαία εμφάνιση που αναβαθμίζει τον χώρο σας
Λεπτή εμφάνιση
Επισκόπηση
  • Ανάλυση: HD (1,366 x 768)
  • HDMI: 2
  • USB: 1 x USB-A
Οθόνη
  • Μέγεθος οθόνης: 32"
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 50Hz
  • Τύπος: LED
Βίντεο
  • Picture Engine: Hyper Real
  • HDR (High Dynamic Range): HDR
  • HDR 10+: Support
  • Αντίθεση: Mega Contrast
  • Micro Dimming: Micro Dimming Pro
  • Ενίσχυση Αντίθεσης: Ναι
Ήχος
  • Object Tracking Sound: OTS Lite
  • Q-Symphony: Ναι
  • Audio Pre-selection Descriptor: Ναι
  • Ισχύς εξόδου (RMS): 10W
  • Τύπος Ηχείου: 2CH
  • Adaptive Sound: Adaptive Sound
Υπηρεσία smart
  • Λειτουργικό σύστημα: Tizen™ Smart TV
  • Bixby: Ναι (Voice Ready)
  • Samsung TV Plus: Ναι (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
  • Πρόγραμμα περιήγησης: Ναι
  • Γενικός οδηγός :Ναι (GB, FR, DE, IT, ES)
Smart Λειτουργία
  • Multi Device Experience: Mobile to TV, Sound Mirroring, Wireless TV On
  • Apple AirPlay: Ναι (w/o Aland Islands, Faroe islands, Netherlands Antilles, San Marino)
Δέκτης/Μετάδοση
  • Ψηφιακή Μετάδοση: DVB-T2C
  • Αναλογικός δέκτης: Ναι
  • CI (Κοινή Διεπαφή): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
Συνδεσιμότητα
  • Wi-Fi: Wi-Fi5
  • Bluetooth: Ναι
  • HDMI: 2
  • HDMI Audio Return Channel: eARC
  • Anynet+ (HDMI-CEC): Ναι
  • USB: 1 x USB-A
  • Ethernet (LAN): 1
  • Έξοδος ήχου (Mini Jack): Μη Διαθ.
  • Ψηφιακή Έξοδος Ήχου (Οπτική): Μη Διαθ.
  • Υποδοχή CI: 1
Σχεδιασμός
  • Σχεδιασμός: Slim Look
  • Τύπος πλαισίου: VNB
  • Χρώμα πρόσοψης: BLACK
  • Τύπος βάσης: LOW FEET
  • Χρώμα βάσης: BLACK
Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά
  • Ενσωματωμένο POP: Όχι
  • Ηλεκτρονικός οδηγός προγραμμάτων EPG :Ναι
  • Προηγμένη λειτουργία εγγραφής βίντεο PVR: Μη Διαθ.
  • IP Control: Ναι
  • Γλώσσα μενού OSD: 27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
  • Τεχνολογία V-Chip: Μη Διαθ.
Προσβασιμότητα
  • Hearing Impaired Support: Closed Caption (Subtitle), Multi-output Audio, Sign Language Zoom
  • Motor Impaired Support: Slow Button Repeat, Remote Control App. for All
Τροφοδοσία & ενέργεια
  • Τροφοδοσία: AC220-240V~ 50/60Hz
  • Κατανάλωση ρεύματος (Μέγιστη): 60 W
  • Κατανάλωση ρεύματος (Κατάσταση αναμονής): 0,50 W
  • Αισθητήρας Eco: Μη Διαθ.
  • Κλάση Ενεργειακής Απόδοσης: F
  • Κατανάλωση ρεύματος (Τυπική): 27,0 W
  • Ετήσια κατανάλωση ρεύματος (πρότυπο EΕ): 39 kWh
  • Αυτόματη απενεργοποίηση: Ναι
Διαστάσεις
  • Συσκευασία (ΠxΥxΒ): 800 x 500 x 114 mm
  • Καθορισμένο μέγεθος με βάση (ΠxΥxΒ): 733.2 x 451.8 x 117.3 mm
  • Καθορισμένο μέγεθος χωρίς βάση (ΠxΥxΒ): 733.2 x 438.9 x 72.2 mm
  • Βάση (κανονικό) (ΠxΒ): 601.7 x 117.3 mm
  • Προδιαγραφές Vesa: 200 x 200 mm