Samsung RB38C600ESA/EF NoFrost Ψυγειοκαταψύκτης
  • 26249|RB38C600ESA/EF
Νο Frost - All Around Cooling - Wi-Fi,
Ενεργειακή κλάση: E - Συνολική χωρητικότητα (λίτρα): 390lt,
Χρώμα: Metal Graphite,
Διαστάσεις (Υ×Π×Β): 203 x 59,5 x 65,8 cm
  • 4 έως 7 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
Μεγάλος αποθηκευτικός χώρος
Έξυπνη εξοικονόμηση ενέργειας έως και 15%
SmartThings AI Energy Mode
Περισσότερος χώρος στις ίδιες εξωτερικές διαστάσεις
Τεχνολογία SpaceMax™
Αποθηκεύστε περισσότερα** τρόφιμα σε ένα πολύ μεγάλο ψυγείο 390 λίτρων* με τυπικό σχεδιασμό βάθους 600 mm, το οποίο θα ευθυγραμμίζεται απρόσκοπτα με τα ντουλάπια σας. Η μόνωση υψηλής απόδοσης της τεχνολογίας SpaceMax™ καθιστά τους τοίχους πολύ πιο λεπτούς**. Έτσι δημιουργεί περισσότερο** χώρο αποθήκευσης, χωρίς να εξέχει από την επιφάνεια εργασίας σας.
Ομοιόμoρφη ψύξη παντού: Σύστημα ψύξης All-Around Cooling
Χρησιμοποιείστε το SmartThings στο σπίτι
Προδιαγραφές
  • Συνολική χωρητικότητα (λίτρα): 390 ℓ
  • Καθαρό πλάτος (χιλιοστά): 595 mm
  • Καθαρό ύψος με τον μεντεσέ (χιλιοστά): 2030 mm
  • Καθαρό βάρος: 68 kg
  • Τύπος ψύξης: All Around Cooling
  • Κλάση Ενεργειακής Απόδοσης: E
Λεπτομέρειες προδιαγραφών
Χωρητικότητα
  • Χωρητικότητα καταψύκτη (λίτρα): 114 ℓ
  • Χωρητικότητα ψυγείου (λίτρα): 276 ℓ
Διαστάσεις/ Βάρος
  • Καθαρό βάθος χωρίς τη χειρολαβή της πόρτας (χιλιοστά): 658 mm
  • Πλάτος συσκευασίας (χιλιοστά): 637 mm
  • Ύψος συσκευασίας (χιλιοστά): 2108 mm
  • Βάθος συσκευασίας (χιλιοστά): 740 mm