Samsung RB34C600ESA/EF Ψυγειοκαταψύκτης 344lt
  • 31477|RB34C600ESA/EF
Τύπος Ψύξης: No Frost,
Μικτή Χωρητικότητα: 344 lt,
Ενεργειακή Κλάση: E,
Διαστάσεις σε cm (Υ x Π x Β): 185,3 x 59,5 x 65,8,
Χρώμα: Μεταλλικός Ασημί
  • 1 έως 3 ημέρες
Περισσότερος χώρος στις ίδιες εξωτερικές διαστάσεις
Τεχνολογία SpaceMax™
Αποθηκεύστε περισσότερα τρόφιμα σε ένα πολύ μεγάλο ψυγείο 344 λίτρων με τυπικό σχέδιο βάθους 600 mm, το οποίο θα ευθυγραμμίζεται απρόσκοπτα με τα ντουλάπια σας. Η μόνωση υψηλής απόδοσης της τεχνολογίας SpaceMax™ καθιστά τους τοίχους πολύ πιο λεπτούς. Έτσι δημιουργεί περισσότερο χώρο αποθήκευσης, χωρίς να εξέχει από την επιφάνεια εργασίας σας.
Έξυπνη διαχείριση ενέργειας
SmartThings AI Energy Mode
Ομοιόμορφη ψύξη παντού
Σύστημα ψύξης All-Around Cooling
Αποτρέψτε τη συσσώρευση πάγου
No Frost
Γρήγορη ψύξη ή κατάψυξη όπως εσείς επιθυμείτε
Power Cool (Γρήγορη ψύξη) / Power Freeze (Γρήγορη κατάψυξη)
Aρμονική και κομψή σχεδίαση
Μοντέρνος και κομψός σχεδιασμός
Δώστε στο σπίτι σας μια κομψή εμφάνιση. Το τυπικό βάθος 600mm θα ευθυγραμμιστεί πλήρως με τα ντουλάπια σας. Διαθέτει όμορφες, επίπεδες πόρτες και καθαρή πλάτη. Το εσωτερικό έχει μια κρυφή οθόνη.
Τοποθετήστε μεγάλα και πολλά μπουκάλια στην πόρτα
Μεγάλη θήκη πόρτας
Μεγάλη διάρκεια στον συμπιεστή με την τεχνολογία Digital Inverter
Εύκολο στον καθαρισμό και προστατευτικό πίσω μέρος
Απόλυτη οργάνωση
Επισκόπηση
  • Καθαρό πλάτος (χιλιοστά): 595 mm
  • Καθαρό ύψος με τον μεντεσέ (χιλιοστά): 1853 mm
  • Καθαρό βάρος: 62 kg
  • Τύπος ψύξης: Mono Cooling
Xωρητικότητα
  • Χωρητικότητα καταψύκτη (λίτρα): 114 lt
  • Χωρητικότητα ψυγείου (λίτρα): 230 lt
Διαστάσεις/Βάρος
  • Καθαρό βάθος χωρίς τη χειρολαβή της πόρτας (χιλιοστά): 658 mm
  • Πλάτος συσκευασίας (χιλιοστά): 637 mm
  • Ύψος συσκευασίας (χιλιοστά): 1935 mm
  • Βάθος συσκευασίας (χιλιοστά): 740 mm