Samsung QE75QN900FTXXH 75'' Neo QLED 8K Smart TV Τηλεόραση
  • 30511|QE75QN900FTXXH
Διαγώνιος οθόνης (inch): 75 inch,
Ανάλυση: 8K UHD 7680 x 4320,
Τύπος προϊόντος: Neo QLED,
Λειτουργικό σύστημα: Tizen
  • 1 έως 3 ημέρες
Βασικά Χαρακτηριστικά
Glare Free
Καθαρή θέαση, μειωμένες αντανακλάσεις
Βρείτε γνωστές γκαλερί στην τηλεόρασή σας
Art Store
Ταιριάζει άψογα σε κάθε σπίτι
Σχεδίαση μεταλλικού πλαισίου
Ταιριάζει άψογα σε κάθε σπίτι
Μια εμπειρία 8K με τη δύναμη του AI στο περιεχόμενό σας
Επεξεργαστής NQ8 AI Gen2
Glare Free
Τεχνολογία Mini LED
Quantum Mini LED Pro
Εξατομικεύστε την εμπειρία οθόνης
One UI Tizen
Art Store
SmartThings
Σχεδίαση μεταλλικού πλαισίου
Φόρτιση με φως
Τηλεχειριστήριο SolarCell
Τύπος Προϊόντος
  • NeoQLED
Οθόνη
  • Μέγεθος οθόνης: 75"
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 100Hz(Up to 4K 165Hz)
  • Ανάλυση: 8K (7,680 x 4,320)
  • Anti Reflection: Glare Free
Βίντεο
  • Picture Engine: NQ8 AI Gen2 Processor
  • HDR (High Dynamic Range): Neo Quantum HDR 8K Pro
  • HDR 10+: Ναι (ADAPTIVE/ GAMING)
  • Δυναμική τεχνολογία ανανέωσης: 8K AI Upscaling
  • Γωνία θέασης: Ultra Viewing Angle
  • Micro Dimming: Ultimate8K Dimming Pro
  • Ενίσχυση Αντίθεσης: Real Depth Enhancer Pro
  • Motion Technology: Motion Xcelerator 165Hz
  • Έξυπνη βαθμονόμηση: Basic/Professional
  • Filmmaker Mode (FMM): Ναι
  • AI Motion Enhancer: AI Motion Enhancer
  • Supersize Picture Enhancer: Μη διαθ.
  • HDR Brightness Optimizer: Ναι
  • Color Booster: Color Booster Pro
  • AI HDR Remastering: Auto HDR Remastering
  • EyeComfort Mode: Ναι
Ήχος
  • Dolby Atmos: Ναι
  • Object Tracking Sound: OTS+
  • Q-Symphony: Ναι
  • Audio Pre-selection Descriptor: Ναι
  • Ισχύς εξόδου (RMS): 70W
  • Τύπος Ηχείου: 4.2.2CH
  • Active Voice Amplifier: Ναι (Active Voice Amplifier Pro)
  • Adaptive Sound: Ναι (Adaptive Sound Pro)
  • 360 Audio: Ναι
Υπηρεσία Smart
  • Λειτουργικό σύστημα: Tizen™ Smart TV
  • Bixby: Ναι
  • Far-Field Voice Interaction: Ναι
  • Built-in Voice Assistant: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
  • Samsung TV Plus:  Μη διαθ.
  • Πρόγραμμα περιήγησης: Ναι
  • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote:  Ναι
  • Samsung Health: Μη διαθ.
  • Γενικός οδηγός: Μη διαθ.
Smart Λειτουργία
  • Multi-View: upto 4 videos
  • Ατμόσφαιρα: Μη διαθ.
  • Virtual Communication: Μη διαθ.
  • Apple AirPlay: Ναι (w/o Aland Islands, Faroe islands, Netherlands Antilles, San Marino)
  • ScreenVitals: Μη διαθ.
  • Daily+: Ναι
  • Storage Share: Ναι
  • Live Translate: Μη διαθ.
  • Click to Search: Μη διαθ.
  • Generative Wallpaper: Ναι
  • Karaoke Mic: Ναι
  • Google Cast: Μη διαθ.
Differentiation
  • Tune Station: Μη διαθ.
  • S-Share: Μη διαθ.
Gaming Λειτουργία
  • Auto Game Mode (ALLM): Ναι
  • Game Motion Plus: Ναι
  • Dynamic Black EQ: Ναι
  • VRR: Ναι
  • Ήχος Surround: Ναι
  • Super Ultra Wide Game View: Ναι
  • Mini Map Zoom: Ναι
  • FreeSync: FreeSync Premium Pro
  • Light-sync: Μη διαθ.
  • HGiG: Μη διαθ.
  • Gaming Hub: Μη διαθ.
  • AI Auto Game Mode: Ναι
Δέκτης/Μετάδοση
  • Ψηφιακή Μετάδοση: DVB-T2CS2 x 2
  • Αναλογικός δέκτης: Ναι
  • 2 δέκτες: Ναι
  • CI (Κοινή Διεπαφή): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
  • TV Key: Ναι
Συνδεσιμότητα
  • HDMI: 4
  • USB: 2 x USB-A
  • HDMI (High Frame Rate): 8K 60Hz, 4K 165Hz (for HDMI 1/2/3/4)
  • Ethernet (LAN): 1
  • POGO (SlimFit Cam Only): Μη διαθ.
  • Έξοδος ήχου (Mini Jack): Μη διαθ.
  • Ψηφιακή Έξοδος Ήχου (Οπτική): 1
  • Ex-Link (RS-232C): Μη διαθ.
  • Υποδοχή CI: 1
  • Wi-Fi: Ναι (Wi-Fi 6E)
  • Bluetooth: Ναι (5.3)
  • Anynet+ (HDMI-CEC): Ναι
  • HDMI Audio Return Channel: eARC
  • One Connect Box: Μη διαθ.
Σχεδιασμός
  • Σχεδιασμός: Metal Frame
  • Τύπος πλαισίου: Chamfered Bezel
  • Χρώμα πρόσοψης: TITAN BLACK
  • Τύπος βάσης: ROUND FEET
  • Χρώμα βάσης: BLACK
Επιπρόσθετα Χαρακτηριστικά
  • Αυτόματη περιστροφή: Μη διαθ.
  • Décor Mode: Μη διαθ.
  • Ανίχνευση Κίνησης (Πλαίσιο): Μη διαθ.
  • Knox Vault: Ναι
  • Ενσωματωμένο POP: Ναι
  • Ηλεκτρονικός οδηγός προγραμμάτων EPG: Ναι
  • Προηγμένη λειτουργία εγγραφής βίντεο PVR: Μη διαθ.
  • IP Control: Ναι
  • Γλώσσα μενού OSD: 27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
  • Τεχνολογία V-Chip: Μη διαθ.
Προσβασιμότητα
  • Hearing Impaired Support: Closed Caption (Subtitle), Multi-output Audio, Sign Language Zoom
  • Motor Impaired Support: Slow Button Repeat, Remote Control App. for All
Τροφοδοσία & ενέργεια
  • Αισθητήρας Eco: Ναι
  • Τροφοδοσία: AC220-240V~ 50/60Hz
  • Κατανάλωση ρεύματος (Μέγιστη): 470 W
  • Κλάση Ενεργειακής Απόδοσης: G
  • Κατανάλωση ρεύματος (Κατάσταση αναμονής): 0.50 W
  • Κατανάλωση ρεύματος (Λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας): Μη διαθ.
  • Κατανάλωση ρεύματος (Τυπική): 135 W
  • Ετήσια κατανάλωση ρεύματος (πρότυπο EΕ): 187 kWh
  • Αυτόματη απενεργοποίηση: Ναι
  • Auto Power Saving: Ναι
Διαστάσεις
  • Συσκευασία (ΠxΥxΒ): 1831.0 x 1080.0 x 170.0 mm
  • Καθορισμένο μέγεθος με βάση (ΠxΥxΒ): 1680.0 x 992.7 x 319.8 mm
  • Καθορισμένο μέγεθος χωρίς βάση (ΠxΥxΒ): 1680.0 x 958.1 x 38.5 mm
  • Βάση (κανονικό) (ΠxΒ): 1404.7 x 319.8 mm
  • Βάση (ελάχιστο) (ΠxΒ): 340.7 x 319.8 mm
  • Προδιαγραφές Vesa: 400 x 400 mm