Samsung QE75QN70FAUXXH 75'' Neo QLED 4K Smart TV Τηλεόραση
  • 30525|QE75QN70FAUXXH
Διαγώνιος οθόνης (inch): 75 inch,
Ανάλυση: 4K UHD 3840 x 2160,
Τύπος προϊόντος: Neo QLED,
Λειτουργικό σύστημα: Tizen
  • 1 έως 3 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Επεξεργαστής NQ4 AI Gen2
    Νιώστε την δύναμη του AI σε 4K
  • Quantum Matrix Technology Slim
    Απολαύστε ευκρινή και πιστή αντίθεση
  • Motion Xcelerator 144Hz
    Απολαύστε ομαλή κίνηση στα παιχνίδια, έως 144 Hz
  • AirSlim
    Κομψή και λεπτή σχεδίαση
Επεξεργαστής NQ4 AI Gen2
Απολαύστε σειρές και ταινίες σε ανάλυση 4K
4K AI Upscaling
Τεχνολογία Mini LED
Quantum Mini LED Pro
Αληθινά χρώματα, αληθινή QLED.
Motion Xcelerator 144Hz
Απολαύστε τα αγαπημένα σας παιχνίδια χωρίς καθυστέρηση ή θολή εικόνα. Η τεχνολογία δυναμικής ανανέωσης της Samsung εξασφαλίζει ομαλή κίνηση και απόδοση σε παιχνίδια VRR, σε έως 4K 144 Hz.
Εξατομικεύστε την εμπειρία οθόνης
One UI Tizen
SmartThings
Φόρτιση με φως
Τηλεχειριστήριο SolarCell
Τύπος προϊόντος
  • NeoQLED
Οθόνη
  • Μέγεθος οθόνης: 75"
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 100Hz(Up to 144Hz)
  • Ανάλυση: 4K (3,840 x 2,160)
  • Anti Reflection: Μη διαθ.
Βίντεο
  • Picture Engine: NQ4 AI Gen2 Processor
  • HDR (High Dynamic Range): Neo Quantum HDR
  • HDR 10+: Yes (ADAPTIVE/ GAMING)
  • Αντίθεση: Quantum Mini LED
  • Γωνία θέασης: Wide Viewing Angle
  • Micro Dimming: Supreme UHD Dimming
  • Ενίσχυση Αντίθεσης: Real Depth Enhancer
  • Motion Technology: Motion Xcelerator 144Hz
  • Έξυπνη βαθμονόμηση: Basic
  • Filmmaker Mode (FMM): Ναι
  • AI Motion Enhancer: Μη διαθ.
  • Supersize Picture Enhancer: Μη διαθ.
  • HDR Brightness Optimizer: Ναι
  • Color Booster: Color Booster Pro
  • AI HDR Remastering: Auto HDR Remastering
  • EyeComfort Mode: Ναι
Ήχος
  • Dolby Atmos: Μη διαθ.
  • Object Tracking Sound: OTS Lite
  • Q-Symphony: Ναι
  • Audio Pre-selection Descriptor: Ναι
  • Ισχύς εξόδου (RMS): 20W
  • Τύπος Ηχείου: 2CH
  • Active Voice Amplifier: Ναι (Active Voice Amplifier Pro)
  • Adaptive Sound: Adaptive Sound Pro
  • 360 Audio: Ναι
Υπηρεσία Smart
  • Λειτουργικό σύστημα: Tizen™ Smart TV
  • Bixby: Ναι
  • Far-Field Voice Interaction: Ναι
  • Built-in Voice Assistant: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
  • Samsung TV Plus: Μη διαθ.
  • Πρόγραμμα περιήγησης: Ναι
  • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote: Ναι
  • Samsung Health: Μη διαθ.
  • Γενικός οδηγός: Μη διαθ.
Smart Λειτουργία
  • Multi-View: upto 2 videos
  • Ατμόσφαιρα: Μη διαθ.
  • Virtual Communication: Μη διαθ.
  • Apple AirPlay: Ναι (w/o Aland Islands, Faroe islands, Netherlands Antilles, San Marino)
  • Daily+: Ναι
  • Storage Share: Ναι
  • Live Translate: Ναι (DE, GB, FR, ES, IT)
  • Click to Search: Ναι (DE, GB, FR, ES, IT)
  • Generative Wallpaper: Ναι
  • Karaoke Mic: Ναι
  • Google Cast: Μη διαθ.
Differentiation
  • Tune Station: Μη διαθ.
  • S-Share: Μη διαθ.
Gaming Λειτουργία
  • Auto Game Mode (ALLM): Ναι
  • Game Motion Plus: Ναι
  • Dynamic Black EQ: Ναι
  • VRR: Ναι
  • Ήχος Surround: Ναι
  • Super Ultra Wide Game View: Ναι
  • Mini Map Zoom: Ναι
  • FreeSync: FreeSync Premium Pro
  • Light-sync: Μη διαθ.
  • HGiG: Μη διαθ.
  • Gaming Hub: Μη διαθ.
  • AI Auto Game Mode: Ναι
Δέκτης/Μετάδοση
  • Ψηφιακή Μετάδοση: DVB-T2CS2
  • Αναλογικός δέκτης: Ναι
  • 2 δέκτες: Μη διαθ.
  • CI (Κοινή Διεπαφή): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
  • TV Key: Ναι
Συνδεσιμότητα
  • HDMI: 4
  • USB: 2 x USB-A
  • HDMI (High Frame Rate): 4K 144Hz (for HDMI 1/2/3/4)
  • Ethernet (LAN): 1
  • POGO (SlimFit Cam Only): Μη διαθ.
  • Έξοδος ήχου (Mini Jack): Μη διαθ.
  • Ψηφιακή Έξοδος Ήχου (Οπτική): 1
  • Ex-Link (RS-232C): Μη διαθ.
  • Υποδοχή CI: 1
  • Wi-Fi: Ναι (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth: Ναι (5.3)
  • Anynet+ (HDMI-CEC): Ναι
  • HDMI Audio Return Channel: eARC
  • One Connect Box: Μη διαθ.
Σχεδιασμός
  • Σχεδιασμός: AirSlim
  • Τύπος πλαισίου: 3 Bezel-less
  • Χρώμα πρόσοψης: BLACK
  • Τύπος βάσης: AERO CENTER
  • Χρώμα βάσης: BLACK
Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά
  • Αυτόματη περιστροφή: Μη διαθ.
  • Décor Mode: Μη διαθ.
  • Ανίχνευση Κίνησης (Πλαίσιο): Μη διαθ.
  • Art Store: Ναι
  • Knox Vault: Μη διαθ.
  • Ενσωματωμένο POP: Ναι
  • Ηλεκτρονικός οδηγός προγραμμάτων EPG: Ναι
  • Προηγμένη λειτουργία εγγραφής βίντεο PVR: Μη διαθ.
  • IP Control: Ναι
  • Γλώσσα μενού OSD: 27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
  • Τεχνολογία V-Chip: Μη διαθ.
Προσβασιμότητα
  • Hearing Impaired Support: Closed Caption (Subtitle), Multi-output Audio, Sign Language Zoom
  • Motor Impaired Support: Slow Button Repeat, Remote Control App. for All
Τροφοδοσία & ενέργεια
  • Αισθητήρας Eco: Ναι
  • Τροφοδοσία: AC220-240V~ 50/60Hz
  • Κατανάλωση ρεύματος (Μέγιστη): 260 W
  • Κλάση Ενεργειακής Απόδοσης: D
  • Κατανάλωση ρεύματος (Κατάσταση αναμονής): 0.50 W
  • Κατανάλωση ρεύματος (Λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας): Μη διαθ.
  • Κατανάλωση ρεύματος (Τυπική): 82.0 W
  • Ετήσια κατανάλωση ρεύματος (πρότυπο EΕ): 114 kWh
  • Αυτόματη απενεργοποίηση: Ναι
  • Auto Power Saving: Ναι
Διαστάσεις
  • Συσκευασία (ΠxΥxΒ): 1815 x 1080 x 164 mm
  • Καθορισμένο μέγεθος με βάση (ΠxΥxΒ): 1677.5 x 1016.2 x 331.5 mm
  • Καθορισμένο μέγεθος χωρίς βάση (ΠxΥxΒ): 1677.5 x 960.7 x 26.6 mm
  • Βάση (κανονικό) (ΠxΒ): 354.8 x 331.5 mm
  • Βάση (ελάχιστο) (ΠxΒ): Μη διαθ.
  • Προδιαγραφές Vesa: 400 x 400 mm