Samsung QE75Q8FAAUXXH 75'' QLED 4K Smart TV Τηλεόραση
  • 30520|QE75Q8FAAUXXH
Διαγώνιος οθόνης (inch): 75 inch,
Ανάλυση: 4K UHD 3840 x 2160,
Τύπος προϊόντος: QLED,
Λειτουργικό σύστημα: Tizen
  • 1 έως 3 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
  • Επεξεργαστής Q4 AI
    Νιώστε τη δύναμη του AI σε 4K
  • 100% χρωματικός όγκος με Quantum Dot
    Δισεκατομμύρια αποχρώσεις
  • One UI Tizen
    Εξατομικεύστε την εμπειρία οθόνης
  • AirSlim
    Κομψή και λεπτή σχεδίαση
Νιώστε τη δύναμη του AI σε 4K
Επεξεργαστής Q4 AI
Ο επεξεργαστής ΑΙ της Samsung προσαρμόζει την εμπειρία προβολής και ήχου στις 4Κ τηλεοράσεις.
Δισεκατομμύρια αποχρώσεις
Αληθινά χρώματα, αληθινή QLED.
One UI Tizen
SmartThings
Ρυθμίστε την τηλεόρασή σας με μεγάλη ελευθερία
Ρυθμιζόμενη βάση
Φόρτιση με φως
Τηλεχειριστήριο SolarCell
Τύπος προϊόντος
Οθόνη
  • Μέγεθος οθόνης: 75"
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 50Hz
  • Ανάλυση: 4K (3,840 x 2,160)
  • Anti Reflection: Μη διαθ.
Βίντεο
  • Picture Engine: Q4 AI Processor
  • HDR (High Dynamic Range): Quantum HDR+
  • HDR 10+: Ναι (ADAPTIVE)
  • Δυναμική τεχνολογία ανανέωσης: 4K Upscaling
  • Αντίθεση: Dual LED
  • Γωνία θέασης: Μη διαθ.
  • Micro Dimming: Supreme UHD Dimming
  • Ενίσχυση Αντίθεσης: Ναι
  • Motion Technology: Motion Xcelerator
  • Έξυπνη βαθμονόμηση: Basic
  • Filmmaker Mode (FMM): Ναι
  • AI Motion Enhancer: Μη διαθ.
  • Supersize Picture Enhancer: Μη διαθ.
  • HDR Brightness Optimizer: Ναι
  • Color Booster: Color Booster Pro
  • AI HDR Remastering: Μη διαθ.
  • EyeComfort Mode: Ναι
Ήχος
  • Dolby Atmos: Μη διαθ.
  • Object Tracking Sound: OTS Lite
  • Q-Symphony: Ναι
  • Audio Pre-selection Descriptor: Ναι
  • Ισχύς εξόδου (RMS): 20W
  • Τύπος Ηχείου: 2CH
  • Active Voice Amplifier: Ναι
  • Adaptive Sound: Ναι (Adaptive Sound+)
  • 360 Audio: Μη διαθ.
Υπηρεσία Smart
  • Λειτουργικό σύστημα: Tizen™ Smart TV
  • Bixby: Ναι
  • Far-Field Voice Interaction: Ναι
  • Built-in Voice Assistant: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
  • Samsung TV Plus: Μη διαθ.
  • Πρόγραμμα περιήγησης: Ναι
  • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote: Ναι
  • Samsung Health: Μη διαθ.
  • Γενικός οδηγός: Μη διαθ.
Smart Λειτουργία
  • Multi-View: upto 2 videos
  • Ατμόσφαιρα: Μη διαθ.
  • Virtual Communication: Μη διαθ.
  • Apple AirPlay: Ναι (w/o Aland Islands, Faroe islands, Netherlands Antilles, San Marino)
  • ScreenVitals: Μη διαθ.
  • Daily+: Ναι
  • Storage Share: Ναι
  • Live Translate: Μη διαθ.
  • Click to Search: Ναι (DE, GB, FR, ES, IT)
  • Generative Wallpaper: Ναι
  • Karaoke Mic: Ναι
  • Google Cast: Μη διαθ.
Differentiation
  • Tune Station: Μη διαθ.
  • S-Share: Μη διαθ.
Gaming Λειτουργία
  • Auto Game Mode (ALLM): Ναι
  • Game Motion Plus: Ναι
  • Dynamic Black EQ: Μη διαθ.
  • VRR: Μη διαθ.
  • Ήχος Surround: Μη διαθ.
  • Super Ultra Wide Game View: Ναι
  • Mini Map Zoom: Ναι
  • FreeSync: Μη διαθ.
  • Light-sync: Μη διαθ.
  • HGiG: Μη διαθ.
  • Gaming Hub: Μη διαθ.
  • AI Auto Game Mode: Ναι
Δέκτης/Μετάδοση
  • Ψηφιακή Μετάδοση: DVB-T2CS2
  • Αναλογικός δέκτης: Ναι
  • CI (Κοινή Διεπαφή): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
  • TV Key: Ναι
Συνδεσιμότητα
  • HDMI: 3
  • USB: 2 x USB-A
  • HDMI (High Frame Rate): 4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)
  • Ethernet (LAN): 1
  • POGO (SlimFit Cam Only): Μη διαθ.
  • Έξοδος ήχου (Mini Jack): Μη διαθ.
  • Ψηφιακή Έξοδος Ήχου (Οπτική): 1
  • Ex-Link (RS-232C): Μη διαθ.
  • Υποδοχή CI: 1
  • Wi-Fi: Ναι (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth: Ναι (5.3)
  • Anynet+ (HDMI-CEC): Ναι
  • HDMI Audio Return Channel: eARC/ARC
  • One Connect Box: Μη διαθ.
Σχεδιασμός
  • Σχεδιασμός: AirSlim
  • Τύπος πλαισίου: 3 Bezel-less
  • Χρώμα πρόσοψης: TITAN GRAY
  • Τύπος βάσης: AERO LINEAR
  • Χρώμα βάσης: BLACK
Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά
  • Αυτόματη περιστροφή: Μη διαθ.
  • Décor Mode: Μη διαθ.
  • Ανίχνευση Κίνησης (Πλαίσιο): Μη διαθ.
  • Art Store: Ναι
  • Knox Vault: Μη διαθ.
  • Ενσωματωμένο POP: Ναι
  • Ηλεκτρονικός οδηγός προγραμμάτων EPG: Ναι
  • Προηγμένη λειτουργία εγγραφής βίντεο PVR: Μη διαθ.
  • IP Control: Ναι
  • Γλώσσα μενού OSD: 27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
  • Τεχνολογία V-Chip: Μη διαθ.
Προσβασιμότητα
  • Hearing Impaired Support: Closed Caption (Subtitle), Multi-output Audio, Sign Language Zoom
  • Motor Impaired Support: Slow Button Repeat, Remote Control App. for All
Τροφοδοσία & ενέργεια
  • Αισθητήρας Eco: Ναι
  • Τροφοδοσία: AC220-240V~ 50/60Hz
  • Κατανάλωση ρεύματος (Μέγιστη): 310 W
  • Κλάση Ενεργειακής Απόδοσης: D
  • Κατανάλωση ρεύματος (Κατάσταση αναμονής): 0.50 W
  • Κατανάλωση ρεύματος (Λειτουργία εξοικονόμησης ενέργειας): Μη διαθ.
  • Κατανάλωση ρεύματος (Τυπική): 85.0 W
  • Ετήσια κατανάλωση ρεύματος (πρότυπο EΕ): 118 kWh
  • Αυτόματη απενεργοποίηση: Ναι
  • Auto Power Saving: Ναι
Διαστάσεις
  • Συσκευασία (ΠxΥxΒ): 1815 x 1080 x 164 mm
  • Καθορισμένο μέγεθος με βάση (ΠxΥxΒ): 1676.7 x 1017.5 x 327.7 mm
  • Καθορισμένο μέγεθος χωρίς βάση (ΠxΥxΒ): 1676.7 x 960.3 x 26.6 mm
  • Βάση (κανονικό) (ΠxΒ): 1253.4 x 327.7 mm
  • Βάση (ελάχιστο) (ΠxΒ): 349.4 x 327.7 mm
  • Προδιαγραφές Vesa: 400 x 400 mm