Samsung QE55QN70FAUXXH 55'' Neo QLED 4K Smart TV Τηλεόραση
  • 30523|QE55QN70FAUXXH
Διαγώνιος οθόνης (inch): 55 inch,
Ανάλυση: 4K UHD 3840 x 2160,
Τύπος προϊόντος: Neo QLED,
Λειτουργικό σύστημα: Tizen
  • 1 έως 3 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
Βασικά Χαρακτηριστικά
  • Επεξεργαστής NQ4 AI Gen2
    Νιώστε την δύναμη του AI σε 4K
  • Quantum Matrix Technology Slim
    Απολαύστε ευκρινή και πιστή αντίθεση
  • Motion Xcelerator 144Hz
    Απολαύστε ομαλή κίνηση στα παιχνίδια, έως 144 Hz
  • AirSlim
    Κομψή και λεπτή σχεδίαση
Επεξεργαστής NQ4 AI Gen2
Απολαύστε σειρές και ταινίες σε ανάλυση 4K
4K AI Upscaling
Τεχνολογία Mini LED
Quantum Mini LED Pro
Αληθινά χρώματα, αληθινή QLED.
Motion Xcelerator 144Hz
Απολαύστε τα αγαπημένα σας παιχνίδια χωρίς καθυστέρηση ή θολή εικόνα. Η τεχνολογία δυναμικής ανανέωσης της Samsung εξασφαλίζει ομαλή κίνηση και απόδοση σε παιχνίδια VRR, σε έως 4K 144 Hz.
Εξατομικεύστε την εμπειρία οθόνης
One UI Tizen
SmartThings
Φόρτιση με φως
Τηλεχειριστήριο SolarCell
Τύπος προϊόντος
  • NeoQLED
Οθόνη
  • Μέγεθος οθόνης: 55"
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 100Hz(Up to 144Hz)
  • Ανάλυση: 4K (3,840 x 2,160)
Βίντεο
  • Picture Engine: NQ4 AI Gen2 Processor
  • HDR (High Dynamic Range): Neo Quantum HDR
  • HDR 10+: Yes (ADAPTIVE/ GAMING)
  • Αντίθεση: Quantum Mini LED
  • Γωνία θέασης: Wide Viewing Angle
  • Micro Dimming: Supreme UHD Dimming
  • Ενίσχυση Αντίθεσης: Real Depth Enhancer
  • Motion Technology: Motion Xcelerator 144Hz
  • Έξυπνη βαθμονόμηση: Basic
  • Filmmaker Mode (FMM): Ναι
  • HDR Brightness Optimizer: Ναι
  • Color Booster: Color Booster Pro
  • AI HDR Remastering: Auto HDR Remastering
  • EyeComfort Mode: Ναι
Ήχος
  • Object Tracking Sound: OTS Lite
  • Q-Symphony: Ναι
  • Audio Pre-selection Descriptor: Ναι
  • Ισχύς εξόδου (RMS): 20W
  • Τύπος Ηχείου: 2CH
  • Active Voice Amplifier: Ναι (Active Voice Amplifier Pro)
  • Adaptive Sound: Adaptive Sound Pro
  • 360 Audio: Ναι
Υπηρεσία Smart
  • Λειτουργικό σύστημα: Tizen™ Smart TV
  • Bixby: Ναι
  • Far-Field Voice Interaction: Ναι
  • Built-in Voice Assistant: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
  • Samsung TV Plus: Μη διαθ.
  • Πρόγραμμα περιήγησης: Ναι
  • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote: Ναι
  • Samsung Health: Μη διαθ.
  • Γενικός οδηγός: Μη διαθ.
Smart Λειτουργία
  • Multi-View: upto 2 videos
  • Apple AirPlay: Ναι (w/o Aland Islands, Faroe islands, Netherlands Antilles, San Marino)
  • Daily+: Ναι
  • Storage Share: Ναι
  • Live Translate: Ναι (DE, GB, FR, ES, IT)
  • Click to Search: Ναι (DE, GB, FR, ES, IT)
  • Generative Wallpaper: Ναι
  • Karaoke Mic: Ναι
Gaming Λειτουργία
  • Auto Game Mode (ALLM): Ναι
  • Game Motion Plus: Ναι
  • Dynamic Black EQ: Ναι
  • VRR: Ναι
  • Ήχος Surround: Ναι
  • Super Ultra Wide Game View: Ναι
  • Mini Map Zoom: Ναι
  • FreeSync: FreeSync Premium Pro
  • Light-sync: Μη διαθ.
  • Gaming Hub: Μη διαθ.
  • AI Auto Game Mode: Ναι
Δέκτης/Μετάδοση
  • Ψηφιακή Μετάδοση: DVB-T2CS2
  • Αναλογικός δέκτης: Ναι
  • CI (Κοινή Διεπαφή): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
  • TV Key: Ναι
Συνδεσιμότητα
  • HDMI: 4
  • USB: 2 x USB-A
  • HDMI (High Frame Rate): 4K 144Hz (for HDMI 1/2/3/4)
  • Ethernet (LAN): 1
  • Ψηφιακή Έξοδος Ήχου (Οπτική): 1
  • Υποδοχή CI: 1
  • Wi-Fi: Ναι (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth: Ναι (5.3)
  • Anynet+ (HDMI-CEC): Ναι
  • HDMI Audio Return Channel: eARC
Σχεδιασμός
  • Σχεδιασμός: AirSlim
  • Τύπος πλαισίου: 3 Bezel-less
  • Χρώμα πρόσοψης: BLACK
  • Τύπος βάσης: AERO CENTER
  • Χρώμα βάσης: BLACK
Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά
  • Art Store: Ναι
  • Ενσωματωμένο POP: Ναι
  • Ηλεκτρονικός οδηγός προγραμμάτων EPG: Ναι
  • Προηγμένη λειτουργία εγγραφής βίντεο PVR: Μη διαθ.
  • IP Control: Ναι
  • Γλώσσα μενού OSD: 27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
Προσβασιμότητα
  • Hearing Impaired Support: Closed Caption (Subtitle), Multi-output Audio, Sign Language Zoom
  • Motor Impaired Support: Slow Button Repeat, Remote Control App. for All
Τροφοδοσία & ενέργεια
  • Αισθητήρας Eco: Ναι
  • Τροφοδοσία: AC220-240V~ 50/60Hz
  • Κατανάλωση ρεύματος (Μέγιστη): 200 W
  • Κλάση Ενεργειακής Απόδοσης: E
  • Κατανάλωση ρεύματος (Κατάσταση αναμονής): 0.50 W
  • Κατανάλωση ρεύματος (Τυπική): 63.0 W
  • Ετήσια κατανάλωση ρεύματος (πρότυπο EΕ): 87 kWh
  • Αυτόματη απενεργοποίηση: Ναι
  • Auto Power Saving: Ναι
Διαστάσεις
  • Συσκευασία (ΠxΥxΒ): 1369 x 819 x 142 mm
  • Καθορισμένο μέγεθος με βάση (ΠxΥxΒ): 1232.9 x 765.7 x 247.4 mm
  • Καθορισμένο μέγεθος χωρίς βάση (ΠxΥxΒ): 1232.9 x 709.2 x 25.7 mm
  • Βάση (κανονικό) (ΠxΒ): 263.9 x 247.4 mm
  • Προδιαγραφές Vesa: 200 x 200 mm