Samsung QE43Q8FAAUXXH 43'' QLED 4K Smart TV Τηλεόραση
  • 30516|QE43Q8FAAUXXH
Διαγώνιος οθόνης (inch): 43 inch,
Ανάλυση: 4K UHD 3840 x 2160,
Τύπος προϊόντος: QLED,
Λειτουργικό σύστημα: Tizen
  • 1 έως 3 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
  • Επεξεργαστής Q4 AI
    Νιώστε τη δύναμη του AI σε 4K
  • 100% χρωματικός όγκος με Quantum Dot
    Δισεκατομμύρια αποχρώσεις
  • One UI Tizen
    Εξατομικεύστε την εμπειρία οθόνης
  • AirSlim
    Κομψή και λεπτή σχεδίαση
Νιώστε τη δύναμη του AI σε 4K
Επεξεργαστής Q4 AI
Ο επεξεργαστής ΑΙ της Samsung προσαρμόζει την εμπειρία προβολής και ήχου στις 4Κ τηλεοράσεις.
Δισεκατομμύρια αποχρώσεις
Αληθινά χρώματα, αληθινή QLED.
One UI Tizen
SmartThings
Ρυθμίστε την τηλεόρασή σας με μεγάλη ελευθερία
Ρυθμιζόμενη βάση
Φόρτιση με φως
Τηλεχειριστήριο SolarCell
Τύπος προϊόντος
Οθόνη
  • Μέγεθος οθόνης: 43"
  • Ρυθμός Ανανέωσης: 50Hz
  • Ανάλυση: 4K (3,840 x 2,160)
Βίντεο
  • Picture Engine: Q4 AI Processor
  • HDR (High Dynamic Range): Quantum HDR+
  • HDR 10+: Ναι(ADAPTIVE)
  • Δυναμική τεχνολογία ανανέωσης: 4K Upscaling
  • Αντίθεση: Dual LED
  • Micro Dimming: Supreme UHD Dimming
  • Ενίσχυση Αντίθεσης: Ναι
  • Motion Technology: Motion Xcelerator
  • Έξυπνη βαθμονόμηση: Basic
  • Filmmaker Mode (FMM): Ναι
  • HDR Brightness Optimizer: Ναι
  • Color Booster: Color Booster Pro
  • EyeComfort Mode: Ναι
Ήχος
  • Object Tracking Sound: OTS Lite
  • Q-Symphony: Ναι
  • Audio Pre-selection Descriptor: Ναι
  • Ισχύς εξόδου (RMS): 20W
  • Τύπος Ηχείου: 2CH
  • Active Voice Amplifier: Ναι
  • Adaptive Sound: Ναι (Adaptive Sound+)
Υπηρεσία Smart
  • Λειτουργικό σύστημα: Tizen™ Smart TV
  • Bixby: Ναι
  • Far-Field Voice Interaction: Ναι
  • Built-in Voice Assistant: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
  • Samsung TV Plus: Μη διαθ.
  • Πρόγραμμα περιήγησης: Ναι
  • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote: Ναι
  • Samsung Health: Μη διαθ.
  • Γενικός οδηγός: Μη διαθ.
Smart Λειτουργία
  • Multi-View: up to 2 videos
  • Apple AirPlay: Ναι (w/o Aland Islands, Faroe islands, Netherlands Antilles, San Marino)
  • Daily+: Ναι
  • Storage Share: Ναι
  • Click to Search: Ναι (DE, GB, FR, ES, IT)
  • Generative Wallpaper: Ναι
  • Karaoke Mic: Ναι
Gaming Λειτουργία
  • Auto Game Mode (ALLM): Ναι
  • Game Motion Plus: Ναι
  • Super Ultra Wide Game View: Ναι
  • Mini Map Zoom: Ναι
  • Light-sync: Μη διαθ.
  • Gaming Hub: Μη διαθ.
  • AI Auto Game Mode: Ναι
Δέκτης/Μετάδοση
  • Ψηφιακή Μετάδοση: DVB-T2CS2
  • Αναλογικός δέκτης: Ναι
  • CI (Κοινή Διεπαφή): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT only
  • TV Key: Ναι
Συνδεσιμότητα
  • HDMI: 3
  • USB: 2 x USB-A
  • HDMI (High Frame Rate): 4K 60Hz (for HDMI 1/2/3)
  • Ethernet (LAN): 1
  • Ψηφιακή Έξοδος Ήχου (Οπτική): 1
  • Υποδοχή CI: 1
  • Wi-Fi: Ναι(Wi-Fi 5)
  • Bluetooth: Ναι(5.3)
  • Anynet+ (HDMI-CEC): Ναι
  • HDMI Audio Return Channel: eARC/ARC
Σχεδιασμός
  • Σχεδιασμός: AirSlim
  • Τύπος πλαισίου: 3 Bezel-less
  • Χρώμα πρόσοψης: TITAN GRAY
  • Τύπος βάσης: AERO LINEAR
  • Χρώμα βάσης: BLACK
Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά
  • Art Store: Ναι
  • Ενσωματωμένο POP: Ναι
  • Ηλεκτρονικός οδηγός προγραμμάτων EPG: Ναι
  • Προηγμένη λειτουργία εγγραφής βίντεο PVR: Μη διαθ.
  • IP Control: Ναι
  • Γλώσσα μενού OSD: 27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
Προσβασιμότητα
  • Hearing Impaired Support: Closed Caption (Subtitle), Multi-output Audio, Sign Language Zoom
  • Motor Impaired Support: Slow Button Repeat, Remote Control App. for All
Τροφοδοσία & ενέργεια
  • Αισθητήρας Eco: Ναι
  • Τροφοδοσία: AC220-240V~ 50/60Hz
  • Κατανάλωση ρεύματος (Μέγιστη): 140 W
  • Κλάση Ενεργειακής Απόδοσης: F
  • Κατανάλωση ρεύματος (Κατάσταση αναμονής): 0.50 W
  • Κατανάλωση ρεύματος (Τυπική): 51.0 W
  • Ετήσια κατανάλωση ρεύματος (πρότυπο EΕ): 71 kWh
  • Αυτόματη απενεργοποίηση: Ναι
  • Auto Power Saving: Ναι
Διαστάσεις
  • Συσκευασία (ΠxΥxΒ): 1085 x 647 x 119 mm
  • Καθορισμένο μέγεθος με βάση (ΠxΥxΒ): 965.5 x 614.7 x 198.4 mm
  • Καθορισμένο μέγεθος χωρίς βάση (ΠxΥxΒ): 965.5 x 559.4 x 25.7 mm
  • Βάση (κανονικό) (ΠxΒ): 690 x 198.4 mm
  • Προδιαγραφές Vesa: 200 x 200 mm