Samsung QE43Q7FAAUXXH 43'' QLED 4K Smart TV Τηλεόραση
  • 30485|QE43Q7FAAUXXH
Διαγώνιος οθόνης (inch): 43 inch,
Ανάλυση: 4K UHD 3840 x 2160,
Τύπος προϊόντος: QLED,
Λειτουργικό σύστημα: Tizen
  • 1 έως 3 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
Νιώστε τη δύναμη του AI σε 4K
Επεξεργαστής Q4 AI
Ο επεξεργαστής ΑΙ της Samsung προσαρμόζει την εμπειρία προβολής και ήχου στις 4Κ τηλεοράσεις.
Ποιότητα εικόνας
Δισεκατομμύρια αποχρώσεις
100% χρωματικός όγκος με Quantum Dot
Αληθινά χρώματα, αληθινή QLED
One UI Tizen
Εξατομικεύστε την εμπειρία οθόνης
Το απόρρητό σας. Ασφαλές
Samsung Knox Security
SmartThings
Σχεδίαση
Σχεδίαση γεμάτη στυλ
Slim Look
Κομψός και λεπτός σχεδιασμός για να ταιριάζει στη διακόσμησή σας και στο στυλ σας.
Ρυθμίστε την τηλεόρασή σας με μεγάλη ελευθερία
Ρυθμιζόμενη βάση
Φόρτιση με φως
Τηλεχειριστήριο SolarCell
Τύπος προϊόντος
Οθόνη
  • Μέγεθος οθόνης: 43"
  • Ρυθμός ανανέωσης: 50Hz
  • Ανάλυση: 4K (3,840 x 2,160)
Βίντεο
  • Picture Engine: QAI 4 AI Processor
  • HDR (High Dynamic Range): Quantum HDR
  • HDR 10+: Support
  • Δυναμική τεχνολογία ανανέωσης: 4K Upscaling
  • Αντίθεση: Mega Contrast
  • Micro Dimming: Supreme UHD Dimming
  • Ενίσχυση Αντίθεσης: Όχι
  • Motion Technology: Motion Xcelerator
  • Τεχνητή ευφυοσύνη: Basic
  • Filmmaker Mode (FMM): Ναι
  • HDR Brightness Optimizer: Όχι
  • Color Booster: Color Booster Pro
Ήχος
  • Object Tracking Sound: OTS Lite
  • Q-Symphony: Ναι
  • Audio Pre-selection Descriptor: Όχι
  • Ισχύς εξόδου (RMS): 20W
  • Τύπος Ηχείου: 2CH
  • Adaptive Sound: Adaptive Sound
Υπηρεσία Smart
  • Λειτουργικό σύστημα: Tizen™ Smart TV
  • Bixby: Όχι
  • Built-in Voice Assistant: Όχι
  • Samsung TV Plus: Όχι
  • SmartThings Hub / Matter Hub / IoT Sensor Functionality / Quick Remote: Όχι
  • Samsung Health: Όχι
  • Γενικός οδηγός: Όχι
Smart Λειτουργία
  • Multi Device Experience: Mobile to TV, TV initiate mirroring, Sound Mirroring, Wireless TV On
  • Multi-View: up to 2 videos
  • Apple AirPlay: Ναι (excl. Åland Islands, Faroe Islands, Netherlands Antilles, San Marino)
  • Daily+: Όχι
  • Storage Share: Όχι
  • Click to Search: Όχι
  • Generative Wallpaper: Ναι
  • Karaoke Mic: Όχι
Gaming Λειτουργία
  • Auto Game Mode (ALLM): Όχι
  • Game Motion Plus: Όχι
  • Super Ultra Wide Game View: Όχι
  • Mini Map Zoom: Όχι
  • Light-sync: Όχι
  • Gaming Hub: Όχι
  • AI Auto Game Mode: Ναι
Δέκτης/Μετάδοση
  • Ψηφιακή Μετάδοση: DVB-T2CS2
  • Αναλογικός Δέκτης: Όχι
  • CI (Κοινή Διεπαφή): CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP), IT only
  • Μετάδοση Δεδομένων: HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,IE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME)
  • TV Key: Όχι
Συνδεσιμότητα
  • HDMI: 3
  • USB: 1 x USB-A
  • HDMI (High Frame Rate): 4K 60Hz (for HDMI1/2/3)
  • Ethernet (LAN): 1
  • Υποδοχή CI: 1
  • Wi-Fi: Ναι (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth: Ναι (5.3)
  • Απηντής (HDMI-CEC): Ναι
  • HDMI Audio Return Channel: eARC
Σχεδιασμός
  • Σχεδιασμός: Slim Look
  • Τύπος πλαισίου: 3 Bezel-less
  • Χρώμα πρόσοψης: BLACK
  • Τύπος Βάσης: FLAT FEET NARROW
  • Χρώμα βάσης: BLACK
Επιπρόσθετα χαρακτηριστικά
  • Art Store: Ναι
  • Ενσωματωμένο POP: Όχι
  • Ηλεκτρονικός οδηγός προγραμμάτων EPG: Ναι
  • Προηγμένη λειτουργία εγγραφής βίντεο PVR: Όχι
  • IP Control: Ναι
  • Γλώσσα μενού OSD: 27 European Languages + Russian(only when connecting to Network in EE,LV,LT)
Προσβασιμότητα
  • Hearing Impaired Support: Closed Caption (Subtitle), Multi-output Audio, Sign Language Zoom
  • Motor Impaired Support: Slow Button Repeat, Remote Control App for All
Τροφοδοσία & ενέργεια
  • Αισθητήρας Eco: Όχι
  • Τροφοδοσία: AC220240V 50/60Hz
  • Κατανάλωση ρεύματος (Μέγιστη): 115 W
  • Κατηγ Ενεργειακής Απόδοσης: G
  • Κατανάλωση ρεύματος (Κατάσταση αναμονής): 0.50 W
  • Κατανάλωση ρεύματος (Τυπική): 53.0 W
  • Ετήσια κατανάλωση ρεύματος (τρόπου EE): 74 kWh
  • Αυτόματη απενεργοποίηση: Όχι
  • Auto Power Saving: Όχι
Διαστάσεις
  • Συσκευασία (ΠxΥxΒ): 1097 x 663 x 123 mm
  • Καθαρισμένο μέγεθος με βάση (ΠxΥxΒ): 967.5 x 609.7 x 191 mm
  • Καθαρισμένο μέγεθος χωρίς βάση (ΠxΥxΒ): 967.5 x 561.4 x 57.7 mm
  • Βάση (κανονικό) (ΠxΒ): 674.9 x 191 mm
  • Προδιαγραφές Vesa: 200 x 200 mm