Panasonic TN-50W70AEZ 50'' UHD 4K LED Smart TV Τηλεόραση
  • 28739|TN-50W70AEZ
Διαγώνιος οθόνης (inch) 50 inch UHD
Ανάλυση 3.840 x 2.160 px.
HDR10/HLG - Dolby Vision - Surround - Ηχεία 20W (10W x 2)
Media Player - 3 x HDMI - 2 x USB
  • Εξαντλήθηκε
Η προσφορά λήγει σε:
Λάβετε προτάσεις για ταινίες και σειρές που θα σας αρέσουν
Βρείτε ταινίες, σειρές και πολλά άλλα - απλά ρωτήστε το Google Assistant.
Κάντε streaming από το τηλέφωνό σας
Εξαιρετική ποιότητα εικόνας και ήχου
Έτοιμοι για gaming
Εύκολη σύνδεση με Bluetooth™
Όμορφη σχεδίαση χωρίς πλαίσιο
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
  • Τεχνολογία panel: 4K LCD
  • Ανάλυση (Π x Υ): 4K Ultra HD/3.840 x 2.160
  • Ρυθμός ανανέωσης οθόνης: 60Hz
  • Ομαλή κίνηση με Drive Pro: —
  • Υποστήριξη πολλαπλών φορμά HDR: HDR10/HLG/Dolby Vision
  • Ρύθμιση φωτισμού/αντίθεση: Υψηλή αντίθεση
  • Χρωματικός χώρος: Ο
  • Dolby Vision IQ: N, Dolby Vision
  • HDR10+ Adaptive: Ο
  • Λειτουργία Filmmaker: Ν
  • Επεξεργαστής: 4K Colour Engine
  • Auto AI για την εικόνα: Ο
  • Λειτουργία εικόνας: Δυναμικό, Παιχνίδι, Αθλητισμός, Κινηματογράφος, Φυσικό, Προσαρμοσμένο
  • Λειτουργία isf: Ο
  • Calman READY: Ο
Ήχος
  • Dolby Atmos: Ν
  • Ήχος surround: Ήχος Surround
  • Έξοδος ηχείων: 20 W (10 W x 2)
  • Auto AI για ήχο: Ο
  • Λειτουργία ήχου: Παιχνίδι, Ταινία, Μουσική, Ειδήσεις, Στάδιο, Έξυπνο, Προσαρμοσμένο
Έξυπνες λειτουργίες
  • Smart TV: Google TV
  • Ενσωματωμένο Google Assistant: Ενσωματωμένο Google Assistant
  • Ενσωματωμένο Alexa: Ο
  • Συμβατή με το Alexa: Ο
  • Λειτουργία περιβάλλοντος: Ο
  • Apple AirPlay: Ο
  • Apple Home: Ο
  • Οικιακό δίκτυο: Ο
  • IP Home Control: Ο
  • Streaming σήματος TV μέσα στο σπίτι (SAT-IP/DVB-IP): Ο
  • Media Player: N
Παιχνίδια
  • Λειτουργία παιχνιδιού: Ν
  • Υποστήριξη HDMI 2.1 VRR: Ν
  • Υποστήριξη HDMI 2.1 HFR: Ο
  • AMD Freesync Premium: Ο
  • Συμβατότητα G-Sync: Ο
Συνδεσιμότητα
  • Ενσωματωμένο Wireless LAN: Ν
  • Bluetooth: Ναι (5.0) (ήχος, HID)
  • Bluetooth Audio Link: Ο
Υποδοχές
  • Είσοδοι HDMI: 2 (πλευρικά), 1 (πίσω)
  • HDCP: N (HDCP 2.3)
  • Υποστήριξη χαρακτηριστικών HDMI: Λειτουργία υποστήριξης HDMI2.1
  • eARC (ενισχυμένο κανάλι επιστροφής ήχου) (είσοδος 2)
  • ALLM (Λειτουργία αυτόματης χαμηλής καθυστέρησης ) (Όλες οι είσοδοι)
  • VRR (Μεταβλητός ρυθμός ανανέωσης) (είσοδος 2)
  • HDMI Signal Power Link: Ο
  • USB: 2 (2 πλευρικά, USB 2.0 x 2)
  • Ethernet: 1 (πίσω)
  • CI (Κοινή διεπαφή): 1 (CI Plus, Έκδοση 1.4, ECP)
  • Αναλογική είσοδος βίντεο: —
  • Eίσοδος βίντεο Component (κοινή με είσοδο βίντεο Composite): —
  • Ψηφιακή έξοδος ήχου (οπτική): 1 (πίσω)
  • Ψηφιακή έξοδος ήχου (ομοαξονική): —
  • Είσοδος PC (VGA) + Eίσοδος ήχου PC: —
  • Έξοδος ακουστικών: 1 (πίσω)
Λήψη
  • Ψηφιακός δέκτης: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
  • Αναλογικός δέκτης: Ν
  • Μετάδοση δεδομένων: Hbb TV
  • Εγγραφή USB-HDD: Ο
  • Πολλαπλά παράθυρα: Ο
  • Έλεγχος HDAVI: Ν
  • Φωνητική καθοδήγηση: Ν
  • EPG: Ν
  • Διπλός δέκτης: —
Δεδομένα ενέργειας
  • Εμπορικό σήμα προμηθευτών: Panasonic
  • Κωδικός μοντέλου: TN-50W70AEZ
  • Κατηγορία ενεργειακής απόδοσης: SDR: E; HDR: G
  • Μέγεθος ορατής οθόνης (διαγώνιος): 126 εκ. / 50 ίντσες
  • Μέση κατανάλωση σε κατάσταση On (ενεργοποιημένη): SDR: 54 kWh/1000h: HDR: 101 kWh/1000h
  • Ετήσια κατανάλωση: —
  • Κατανάλωση σε κατάσταση αναμονής: 0,5W
  • Κατανάλωση σε κατάσταση απενεργοποίησης: Μη διαθέσιμο
  • Ανάλυση οθόνης: 3.840 x 2.160
  • Τροφοδοσία: AC 220 - 240 V, 50/60 Hz