5 εστίες αερίου - φούρνος ηλεκτρικός
Χωρητικότητα φούρνου: 98 L
Ενεργειακή κλάση: A
Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 89,8 x 80,0 x 60,1 εκ.
La Germania SE96 5 E X/24 Μικτή Κουζίνα (LPG)

| Γενικά χαρακτηριστικά | |
| Εμπορικό σήμα | LA GERMANIA 1882 |
| Οικογένεια προϊόντων | ECO |
| Εστίες μαγειρέματος | |
| Τύπος εστιών | Αερίου |
| Αριθμός χώρων μαγειρέματος | 5 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 5 |
| Χειρισμός | Περιστρεφόμενοι επιλογείς |
| Επιφάνεια εστιών | Ανοξείδωτη |
| Επιφάνεια μαγειρέματος | Σχάρες ενισχυμένες εμαγιέ με υφή ματ |
| Υλικό διασπορέων | Ντουραλουμίνιο |
| Υλικό καπάκια διασπορέων | Χυτοσίδηρος |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | Ναι |
| Ασφάλειες διαρροής | Ναι |
| Τύπος / ισχύς εστίας πίσω αριστερά | 1 κανονική αερίου / 1,70kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας μπροστά αριστερά | 1 κανονική αερίου / 1,70kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας στο κέντρο | 1 αερίου διπλής φλόγας - Wok / 3,50 kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας πίσω δεξιά | 1 βοηθητική αερίου / 0,95kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας μπροστά δεξιά | 1 ταχεία αερίου / 2,90 kW |
| Φούρνος | |
| Τύπος φούρνου | Ηλεκτρικός MultiFunction με 8 λειτουργίες |
| Τρόποι ψησίματος | 7 |
| Χειρισμός | Περιστρεφόμενος επιλογέας |
| Χωρητικότητα μεικτή | -- λίτρα |
| Διαστάσεις θαλάμου (ΠxBxΥ) | 75,7 x 38,7 x 31,7 εκ. |
| Χωρητικότητα ωφέλιμη | 98 λίτρα |
| Χρώμα και υλικό θαλάμου | Μαύρο εμαγιέ |
| Τύπος οδηγών κυλισης σχαρών / ταψιών | Επινικελωμένες ράγες |
| Φωτισμός | Ναι |
| Κρύσταλλα πόρτας φούρνου | 2 |
| Ανεμιστήρας περιφερειακής ψύξης | Ναι |
| Ασφάλεια διαρροής | - |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | - |
| Grill | |
| Τύπος Grill | Ηλεκτρικό |
| Ασφάλεια διαρροής | - |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | - |
| Εμφάνιση / Λειτουργικότητα | |
| Καπάκι | Όχι |
| Χρώμα | Ανοξείδωτη |
| Πάνελ εντολών | Ανοξείδωτο |
| Υλικό - χρώμα επιλογέων | Μαύροι πλαστικοί με πρόσοψη ασημένια |
| Χερούλι | Αλουμινίου |
| Τζάμι εξωτερικό φούρνου | Κρύσταλλο διαφανές |
| Πλαίσιο εξωτερικού τζαμιού φούρνου | Χωρίς πλαίσιο |
| Aφαιρούμενο εσωτερικό κρύσταλλο | Ναι |
| Μηχανικός χρονοειδοποιητής | Ναι |
| Ψηφιακός προγραμματιστής | Όχι |
| Θερμοθάλαμος | Όχι |
| Εξοπλισμός / Εξαρτήματα | |
| Σχάρα στήριξης σκεύους WOK | Πρόσθετος εξοπλισμός |
| Σχάρα ελληνικού καφέ ή espresso | Πρόσθετος εξοπλισμός |
| Σχάρες | 1 |
| Σχάρα grill | - |
| Ταψιά | 1 |
| Τηλεσκοπικοί βραχίονες | - |
| Θερμόμετρο φαγητού - Food Probe | Όχι |
| Σούβλα | Όχι |
| Ρυθμιστής πίεσης 29mbar-3kg/h | Ναι εάν προορίζεται για σύνδεση με υγραέριο GPL |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις συσκευής (ΠxΥxΒ) | 89,8 x 80,0 x 60,1 εκ. |
| Ύψος με ανοιχτό καπάκι | - |
| Ενεργειακή κατηγορία | A |
| Gas power | 10,75kW |
| Στοιχεία ηλεκτρικής εγκατάστασης | 220/240 V - 50Hz - 3600 W |
Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του schinas-electric.gr και για την βελτίωση της online εμπειρία σας.
Επιλέξτε «Αποδοχή» ή «Ρυθμίσεις» για να ορίσετε τις επιλογές σας.
Τα στατιστικά cookies μας δίνουν τη δυνατότητα να αξιολογούμε την αποτελεσματικότητα των διάφορων λειτουργιών του site μας ώστε να βελτιώνουμε συνεχώς την εμπειρία που προσφέρουμε.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Analytics, Hotjar, Skroutz Analytics, Facebook Pixel, Pinterest Tag.
Αυτά τα cookies χρησιμοποιούνται από υπηρεσίες τρίτων για διάφορες λειτουργίες όπως αλληλεπίδραση με κοινωνικά δίκτυα, χάρτες, κτλ. Χωρίς αυτά οι επιπλέον λειτουργίες δεν θα είναι διαθέσιμες.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Maps, AddThis social/share buttons, SnapWidget / Instagram widget.