4 εστίες αερίου
Φούρνος:60 L Ηλεκτρικός με 6 λειτουργίες
Ενεργειακή κλάση: A - Grill Ηλεκτρικό
Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) 60,0 x 89,3-93,3 x 59,0 εκ.
La Germania SE66 4 E X/24 Μικτή Κουζίνα (LPG)
60x60εκ. - 4 εστίες αερίου - φούρνος ηλεκτρικός

| Γενικά χαρακτηριστικά | |
| Εμπορικό σήμα | LA GERMANIA 1882 |
| Οικογένεια προϊόντων | ECO |
| Εστίες μαγειρέματος | |
| Τύπος εστιών | Αερίου |
| Αριθμός χώρων μαγειρέματος | 4 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 4 |
| Χειρισμός | Περιστρεφόμενοι επιλογείς |
| Επιφάνεια εστιών | Ανοξείδωτη |
| Επιφάνεια μαγειρέματος | Σχάρες ενισχυμένες εμαγιέ με υφή ματ |
| Υλικό διασπορέων | Ντουραλουμίνιο |
| Υλικό καπάκια διασπορέων | Χυτοσίδηρος |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | Ναι |
| Ασφάλειες διαρροής | Ναι |
| Τύπος / ισχύς εστίας πίσω αριστερά | 1 κανονική αερίου / 1,70kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας μπροστά αριστερά | 1 βοηθητική αερίου / 0,95kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας πίσω δεξιά | 1 κανονική αερίου / 1,70kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας μπροστά δεξιά | 1 αερίου ταχεία / 2,90kW |
| Φούρνος | |
| Τύπος φούρνου | Ηλεκτρικός Eco-MultiFunction 6 λειτουργιών |
| Τρόποι ψησίματος | 6 |
| Χειρισμός | Περιστρεφόμενοι επιλογείς |
| Χωρητικότητα μεικτή | - |
| Διαστάσεις θαλάμου (ΠxBxΥ) | 45,8 x 39,5 x 31,5 εκ. |
| Χωρητικότητα ωφέλιμη | 60 λίτρα |
| Επίπεδη ωφέλιμη διάσταση (ΠxΒ) | 42,8 x 39,0 εκ. |
| Χρώμα και υλικό θαλάμου | Μαύρο εμαγιέ |
| Τύπος οδηγών κυλισης σχαρών / ταψιών | Επινικελωμένες ράγες |
| Φωτισμός | Ναι |
| Κρύσταλλα πόρτας φούρνου | 2 |
| Ανεμιστήρας περιφερειακής ψύξης | Ναι |
| Grill | |
| Τύπος Grill | Ηλεκτρικό |
| Εμφάνιση / Λειτουργικότητα | |
| Καπάκι | Όχι |
| Χρώμα | Ανοξείδωτο |
| Πάνελ εντολών | Ανοξείδωτο |
| Υλικό - χρώμα επιλογέων | Πλαστικοί ασημένιοι |
| Χερούλι | Μεταλλικό ασημένιο |
| Τζάμι εξωτερικό φούρνου | Καθρέφτης |
| Πλαίσιο εξωτερικού τζαμιού φούρνου | Χωρίς πλαίσιο |
| Aφαιρούμενο εσωτερικό κρύσταλλο | Ναι - εύκολη αφαίρεση |
| Μηχανικός χρονοειδοποιητής | - |
| Μηχανικός χρονοειδοποιητής με αυτόματη διακοπή λειτουργίας | Ναι |
| Αναλογικό ρολόι χρονοειδοποιητής | Όχι |
| Ψηφιακός προγραμματιστής | - |
| Θερμοθάλαμος | Όχι |
| Εξοπλισμός / Εξαρτήματα | |
| Σχάρα στήριξης σκεύους WOK | Όχι |
| Σχάρα ελληνικού καφέ ή espresso | Πρόσθετος εξοπλισμός |
| Σχάρες | 1 |
| Σχάρα grill | Όχι |
| Ταψιά | 1 |
| Τηλεσκοπικοί βραχίονες | Όχι |
| Θερμόμετρο φαγητού - Food Probe | Όχι |
| Σούβλα | Όχι |
| Ρυθμιστής πίεσης 29mbar-1kg/h | Ναι εάν προορίζεται για σύνδεση με υγράεριο GPL |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις συσκευής (ΠxΥxΒ) | 60,0 x 89,3-93,3 x 59,0 εκ. |
| Ύψος με ανοιχτό καπάκι | - |
| Ενεργειακή κατηγορία | Α |
| Gas power | 7,25kW |
| Στοιχεία ηλεκτρικής εγκατάστασης | 220/240 V, 50/60 Hz, 2200 W |
Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του schinas-electric.gr και για την βελτίωση της online εμπειρία σας.
Επιλέξτε «Αποδοχή» ή «Ρυθμίσεις» για να ορίσετε τις επιλογές σας.
Τα στατιστικά cookies μας δίνουν τη δυνατότητα να αξιολογούμε την αποτελεσματικότητα των διάφορων λειτουργιών του site μας ώστε να βελτιώνουμε συνεχώς την εμπειρία που προσφέρουμε.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Analytics, Hotjar, Skroutz Analytics, Facebook Pixel, Pinterest Tag.
Αυτά τα cookies χρησιμοποιούνται από υπηρεσίες τρίτων για διάφορες λειτουργίες όπως αλληλεπίδραση με κοινωνικά δίκτυα, χάρτες, κτλ. Χωρίς αυτά οι επιπλέον λειτουργίες δεν θα είναι διαθέσιμες.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Maps, AddThis social/share buttons, SnapWidget / Instagram widget.