Eστία με 4 καυστήρες + 1καυστήρα διπλής φλόγας
Kαυστήρες με διασπορείς αλουμινίου
Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) 860 x 510 x 54 χιλ.
La Germania P90 5C LAG XV Εστία Αερίου (LPG)
| Γενικά χαρακτηριστικά | |
| Εμπορικό σήμα | LA GERMANIA |
| Οικογένεια προϊόντων | ECO |
| Εστίες μαγειρέματος | |
| Τύπος εστιών | Αερίου |
| Αριθμός χώρων μαγειρέματος | 5 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 5 |
| Χειρισμός | Περιστρεφόμενοι επιλογείς |
| Επιφάνεια εστιών | Ανοξείδωτη |
| Επιφάνεια μαγειρέματος | Σχάρες χυτοσιδήρου |
| Υλικό διασπορέων | Ντουραλουμίνιο |
| Υλικό καπάκια διασπορέων | Χυτοσίδηρος |
| Τύπος / ισχύς εστίας στη μέση πίσω | - |
| Τύπος / ισχύς εστίας στη μέση μπροστά | - |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | Ναι |
| Ασφάλειες διαρροής | Ναι |
| Τύπος / ισχύς εστίας πίσω αριστερά | 1 κανονική αερίου / 1,70kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας μπροστά αριστερά | 1 κανονική αερίου / 1,70kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας στο κέντρο | 1 διπλής φλόγας WOK / 3,50kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας πίσω δεξιά | 1 ταχεία αερίου / 2,90kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας μπροστά δεξιά | 1 βοηθητική αερίου / 0,95kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας αριστερά | - |
| Εμφάνιση / Λειτουργικότητα | |
| Υλικό - χρώμα επιλογέων | Πλαστικοί με μεταλλικό φινίρισμα |
| Εξοπλισμός / Εξαρτήματα | |
| Σχάρα στήριξης σκεύους WOK | Ναι |
| Σχάρα ελληνικού καφέ ή espresso | Ναι |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις κοπής πάγκου (ΠxΒ) | 810 x 490 χιλ. |
| Διαστάσεις συσκευής (ΠxΒxΥ) | 860 x 510 x 54 χιλ. |
| Gas power | 10,75kW |
| Στοιχεία ηλεκτρικής εγκατάστασης | 220/240 V - 50/60 Hz - 6 A - 0,6 W |
Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του schinas-electric.gr και για την βελτίωση της online εμπειρία σας.
Επιλέξτε «Αποδοχή» ή «Ρυθμίσεις» για να ορίσετε τις επιλογές σας.
Τα στατιστικά cookies μας δίνουν τη δυνατότητα να αξιολογούμε την αποτελεσματικότητα των διάφορων λειτουργιών του site μας ώστε να βελτιώνουμε συνεχώς την εμπειρία που προσφέρουμε.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Analytics, Hotjar, Skroutz Analytics, Facebook Pixel, Pinterest Tag.
Αυτά τα cookies χρησιμοποιούνται από υπηρεσίες τρίτων για διάφορες λειτουργίες όπως αλληλεπίδραση με κοινωνικά δίκτυα, χάρτες, κτλ. Χωρίς αυτά οι επιπλέον λειτουργίες δεν θα είναι διαθέσιμες.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Maps, AddThis social/share buttons, SnapWidget / Instagram widget.