4 εστίες αερίου
Φούρνος 65 L Αερίου με 4 λειτουργίες
Ενεργειακή κλάση A+ - Grill Αερίου
Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) 60,0 x 83,2-86,8 x 60,0 εκ.
La Germania FTR6640GWV Κουζίνα Αερίου (GN)

| Γενικά χαρακτηριστικά | |
| Εμπορικό σήμα | LA GERMANIA 1882 |
| Οικογένεια προϊόντων | FUTURA |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| Εστίες μαγειρέματος | |
| Τύπος εστιών | Αερίου |
| Αριθμός χώρων μαγειρέματος | 4 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 4 |
| Χειρισμός | Περιστρεφόμενοι επιλογείς |
| Επιφάνεια εστιών | Λευκή επισμαλτωμένη |
| Επιφάνεια μαγειρέματος | Σχάρες ενισχυμένες εμαγιέ με υφή ματ |
| Υλικό διασπορέων | Ντουραλουμίνιο |
| Υλικό καπάκια διασπορέων | Χυτοσίδηρος |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | Ναι |
| Ασφάλειες διαρροής | Ναι |
| Τύπος / ισχύς εστίας πίσω αριστερά | 1 κανονική αερίου / 1,75kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας μπροστά αριστερά | 1 ταχεία αερίου / 3,00kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας πίσω δεξιά | 1 κανονική αερίου / 1,75kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας μπροστά δεξιά | 1 βοηθητική αερίου / 1,00kW |
| Φούρνος | |
| Τύπος φούρνου | Αερίου με αέρα MultiGas με 4 λειτουργίες |
| Τρόποι ψησίματος | 3 |
| Χειρισμός | 1 περιστρεφόμενος επιλογέας για ενεργοποίηση του grill ή του κάτω καυστήρα φούρνου και θερμοστάτης + 2 πιεζόμενοι διακόπτες για ενεργοποίηση ανεμιστήρα και λυχνίας φωτισμού |
| Χωρητικότητα μεικτή | 65 λίτρα |
| Διαστάσεις θαλάμου (ΠxBxΥ) | 44,0 x 39,5 x 30,5 εκ. |
| Χωρητικότητα ωφέλιμη | 56 λίτρα |
| Επίπεδη ωφέλιμη διάσταση (ΠxΒ) | 39,5 x 38,0 εκ. |
| Χρώμα και υλικό θαλάμου | Μαύρο εμαγιέ |
| Τύπος οδηγών κυλισης σχαρών / ταψιών | Επινικελωμένες ράγες |
| Φωτισμός | Ναι |
| Κρύσταλλα πόρτας φούρνου | 2 |
| Ανεμιστήρας περιφερειακής ψύξης | Όχι |
| Ασφάλεια διαρροής | Ναι |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | Ναι |
| Grill | |
| Τύπος Grill | Αερίου |
| Ασφάλεια διαρροής | Ναι |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | Ναι |
| Εμφάνιση / Λειτουργικότητα | |
| Καπάκι | Όχι |
| Χρώμα | Λευκό (W, BI) - RAL9003 |
| Πάνελ εντολών | Λευκό εμαγιέ |
| Υλικό - χρώμα επιλογέων | Ασημένιοι πλαστικοί |
| Χερούλι | Ανοξείδωτο |
| Τζάμι εξωτερικό φούρνου | Διαφανές με λευκό πλαίσιο |
| Πλαίσιο εξωτερικού τζαμιού φούρνου | Όχι |
| Aφαιρούμενο εσωτερικό κρύσταλλο | Ναι με χρήση κατσαβιδιού |
| Μηχανικός χρονοειδοποιητής | Ναι |
| Θερμοθάλαμος | Ναι |
| Εξοπλισμός / Εξαρτήματα | |
| Σχάρα στήριξης σκεύους WOK | Όχι |
| Σχάρα ελληνικού καφέ ή espresso | Πρόσθετος εξοπλισμός |
| Σχάρες | 2 |
| Σχάρα grill | Πρόσθετος εξοπλισμός |
| Ταψιά | 1 |
| Τηλεσκοπικοί βραχίονες | Όχι |
| Σούβλα | Όχι |
| Ρυθμιστής πίεσης 29mbar-1kg/h | Ναι εάν προορίζεται για σύνδεση με υγράεριο GPL |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις συσκευής (ΠxΥxΒ) | 60,0 x 83,2-86,8 x 60,0 εκ. |
| Ενεργειακή κατηγορία | Α+ |
| Gas power | 10,50kW |
| Στοιχεία ηλεκτρικής εγκατάστασης | 220/240 V - 50/60 Hz - 56 W |
Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του schinas-electric.gr και για την βελτίωση της online εμπειρία σας.
Επιλέξτε «Αποδοχή» ή «Ρυθμίσεις» για να ορίσετε τις επιλογές σας.
Τα στατιστικά cookies μας δίνουν τη δυνατότητα να αξιολογούμε την αποτελεσματικότητα των διάφορων λειτουργιών του site μας ώστε να βελτιώνουμε συνεχώς την εμπειρία που προσφέρουμε.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Analytics, Hotjar, Skroutz Analytics, Facebook Pixel, Pinterest Tag.
Αυτά τα cookies χρησιμοποιούνται από υπηρεσίες τρίτων για διάφορες λειτουργίες όπως αλληλεπίδραση με κοινωνικά δίκτυα, χάρτες, κτλ. Χωρίς αυτά οι επιπλέον λειτουργίες δεν θα είναι διαθέσιμες.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Maps, AddThis social/share buttons, SnapWidget / Instagram widget.