4 εστίες αερίου - φούρνος αερίου , grill αερίου
Χωρητικότητα φούρνου 65 λίτρα
Ενεργειακή κατηγορία Α+
Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) 60,0 x 86,2-92,8 x 60,0 εκ.
La Germania FTR6 4C 81 D X Κουζίνα Αερίου

| Γενικά χαρακτηριστικά | |
| Εμπορικό σήμα | Bertazzoni La Germania |
| Οικογένεια προϊόντων | FUTURA |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| Εστίες μαγειρέματος | |
| Τύπος εστιών | Αερίου |
| Αριθμός χώρων μαγειρέματος | 4 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 4 |
| Χειρισμός | Περιστρεφόμενοι επιλογείς |
| Επιφάνεια εστιών | Ανοξείδωτη |
| Επιφάνεια μαγειρέματος | Σχάρες ενισχυμένες εμαγιέ με υφή ματ |
| Υλικό διασπορέων | Ντουραλουμίνιο |
| Υλικό καπάκια διασπορέων | Χυτοσίδηρος |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | Ναι |
| Ασφάλειες διαρροής | Ναι |
| Τύπος / ισχύς εστίας πίσω αριστερά | 1 κανονική αερίου / 1,75kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας μπροστά αριστερά | 1 διπλής φλόγας αερίου WOK / 3,50kW |
| Τύπος / ισχύς κεντρικής εστίας | - |
| Τύπος / ισχύς εστίας πίσω δεξιά | 1 κανονική αερίου / 1,75kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας μπροστά δεξιά | 1 βοηθητική αερίου / 1,00kW |
| Φούρνος | |
| Τύπος φούρνου | Αερίου με αέρα MultiGas με 4 λειτουργίες |
| Τρόποι ψησίματος | 3 |
| Χειρισμός | 1 περιστρεφόμενος επιλογέας για ενεργοποίηση του grill ή του κάτω καυστήρα φούρνου και θερμοστάτης + 2 πιεζόμενοι διακόπτες για ενεργοποίηση ανεμιστήρα και λυχνίας φωτισμού |
| Χωρητικότητα μεικτή | 65 λίτρα |
| Διαστάσεις θαλάμου (ΠxBxΥ) | 44,0 x 39,5 x 30,5 εκ. |
| Χωρητικότητα ωφέλιμη | 56 λίτρα |
| Επίπεδη ωφέλιμη διάσταση (ΠxΒ) | 39,5 x 38,0 εκ. |
| Χρώμα και υλικό θαλάμου | Μαύρο εμαγιέ |
| Τύπος οδηγών κυλισης σχαρών / ταψιών | Επινικελωμένες ράγες |
| Φωτισμός | Ναι |
| Κρύσταλλα πόρτας φούρνου | 2 |
| Ανεμιστήρας περιφερειακής ψύξης | Όχι |
| Ασφάλεια διαρροής | Ναι |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | Ναι |
| Grill | |
| Τύπος Grill | Αερίου |
| Ασφάλεια διαρροής | Ναι |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | Ναι |
| Εμφάνιση / Λειτουργικότητα | |
| Καπάκι | Ναι - κρύσταλλο ασφαλείας |
| Χρώμα | Ανοξείδωτη |
| Πάνελ εντολών | Ανοξείδωτο |
| Υλικό - χρώμα επιλογέων | Ασημένιοι πλαστικοί |
| Χερούλι | Ανοξείδωτο |
| Τζάμι εξωτερικό φούρνου | Διαφανές |
| Πλαίσιο εξωτερικού τζαμιού φούρνου | Ανοξείδωτο |
| Aφαιρούμενο εσωτερικό κρύσταλλο | Ναι - εύκολη αφαίρεση |
| Μηχανικός χρονοειδοποιητής | Ναι |
| Ψηφιακός προγραμματιστής | Όχι |
| Εξοπλισμός / Εξαρτήματα | |
| Σχάρα στήριξης σκεύους WOK | Πρόσθετος εξοπλισμός |
| Σχάρα ελληνικού καφέ ή espresso | Πρόσθετος εξοπλισμός |
| Σχάρες | 2 |
| Σχάρα grill | Όχι |
| Ταψιά | 1 |
| Τηλεσκοπικοί βραχίονες | Όχι |
| Θερμόμετρο φαγητού - Food Probe | Όχι |
| Σούβλα | Όχι |
| Ρυθμιστής πίεσης 29mbar-1kg/h | Ναι όταν προορίζεται για σύνδεση με υγραέριο GPL |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις συσκευής (ΠxΥxΒ) | 60,0 x 86,2-92,8 x 60,0 εκ. |
| Ύψος με ανοιχτό καπάκι | 145,7-152,3 εκ. |
| Ενεργειακή κατηγορία | A+ |
| Gas power | 11,00kW |
| Στοιχεία ηλεκτρικής εγκατάστασης | 220/240 V - 50/60 Hz - 56 W |
Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του schinas-electric.gr και για την βελτίωση της online εμπειρία σας.
Επιλέξτε «Αποδοχή» ή «Ρυθμίσεις» για να ορίσετε τις επιλογές σας.
Τα στατιστικά cookies μας δίνουν τη δυνατότητα να αξιολογούμε την αποτελεσματικότητα των διάφορων λειτουργιών του site μας ώστε να βελτιώνουμε συνεχώς την εμπειρία που προσφέρουμε.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Analytics, Hotjar, Skroutz Analytics, Facebook Pixel, Pinterest Tag.
Αυτά τα cookies χρησιμοποιούνται από υπηρεσίες τρίτων για διάφορες λειτουργίες όπως αλληλεπίδραση με κοινωνικά δίκτυα, χάρτες, κτλ. Χωρίς αυτά οι επιπλέον λειτουργίες δεν θα είναι διαθέσιμες.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Maps, AddThis social/share buttons, SnapWidget / Instagram widget.