4 εστίες αερίου + καυστήρας διπλής φλόγας και διπλής ζώνης
Χωρητικότητα φούρνου 115 λίτρα
Ενεργειακή κατηγορία Α
Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) 89,7 x 87,0-94,0 x 60,0 εκ.
La Germania AMN96 5L G X V/24 Κουζίνα Αερίου (GN)

| Γενικά χαρακτηριστικά | |
| Εμπορικό σήμα | LA GERMANIA 1882 |
| Οικογένεια προϊόντων | AMERICANA |
| Χώρα κατασκευής | Ιταλία |
| Εστίες μαγειρέματος | |
| Τύπος εστιών | Αερίου |
| Αριθμός χώρων μαγειρέματος | 5 |
| Αριθμός ζωνών μαγειρέματος | 5 |
| Χειρισμός | Περιστρεφόμενοι επιλογείς |
| Επιφάνεια εστιών | Ανοξείδωτη |
| Επιφάνεια μαγειρέματος | Σχάρες ενισχυμένες πλακέ εμαγιέ με υφή ματ |
| Υλικό διασπορέων | Ντουραλουμίνιο |
| Υλικό καπάκια διασπορέων | Χυτοσίδηρος |
| Τύπος / ισχύς εστίας στη μέση πίσω | 1 κανονική αερίου / 1,75kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας στη μέση μπροστά | 1 κανονική αερίου / 1,75kW |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | Ναι |
| Ασφάλειες διαρροής | Ναι |
| Τύπος / ισχύς εστίας πίσω αριστερά | - |
| Τύπος / ισχύς εστίας μπροστά αριστερά | - |
| Τύπος / ισχύς εστίας στο κέντρο | - |
| Τύπος / ισχύς εστίας πίσω δεξιά | 1 ταχεία αερίου / 3,00kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας μπροστά δεξιά | 1 βοηθητική αερίου / 1,00kW |
| Τύπος / ισχύς εστίας αριστερά | 1 αερίου διπλής φλόγας - Wok / 4,00 kW |
| Φούρνος | |
| Τύπος φούρνου | Αερίου με αέρα MultiGas με 4 λειτουργίες |
| Τρόποι ψησίματος | 3 |
| Χειρισμός | Περιστρεφόμενοι επιλογείς |
| Χωρητικότητα μεικτή | 142 λίτρα |
| Διαστάσεις θαλάμου (ΠxBxΥ) | 70,5 x 41,0 x 36,0 εκ. |
| Χωρητικότητα ωφέλιμη | 115 λίτρα |
| Επίπεδη ωφέλιμη διάσταση (ΠxΒ) | 70,5 x 42,5 εκ. |
| Χρώμα και υλικό θαλάμου | Μαύρο εμαγιέ |
| Τύπος οδηγών κυλισης σχαρών / ταψιών | Επινικελωμένες ράγες |
| Φωτισμός | Ναι |
| Κρύσταλλα πόρτας φούρνου | 2 |
| Ανεμιστήρας περιφερειακής ψύξης | Όχι |
| Ασφάλεια διαρροής | Ναι |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | Ναι |
| Grill | |
| Τύπος Grill | Ηλεκτρικό |
| Ασφάλεια διαρροής | - |
| Ανάφλεξη ηλεκτρονική με ένα χέρι | - |
| Εμφάνιση / Λειτουργικότητα | |
| Καπάκι | Όχι |
| Χρώμα | Ανοξείδωτη |
| Πάνελ εντολών | Ανοξείδωτο |
| Υλικό - χρώμα επιλογέων | SoftTouch μαύροι πλαστικοί |
| Χερούλι | Ανοξείδωτο |
| Τζάμι εξωτερικό φούρνου | Κρύσταλλο καθρέφτης |
| Πλαίσιο εξωτερικού τζαμιού φούρνου | Χωρίς πλαίσιο |
| Aφαιρούμενο εσωτερικό κρύσταλλο | Ναι - εύκολη αφαίρεση |
| Μηχανικός χρονοειδοποιητής | Ναι |
| Ψηφιακός προγραμματιστής | Όχι |
| Θερμοθάλαμος | Ναι - ντουλάπι |
| Εξοπλισμός / Εξαρτήματα | |
| Σχάρα στήριξης σκεύους WOK | Πρόσθετος εξοπλισμός |
| Σχάρα ελληνικού καφέ ή espresso | Πρόσθετος εξοπλισμός |
| Σχάρες | 1 |
| Σχάρα grill | Πρόσθετος εξοπλισμός |
| Ταψιά | 1 |
| Τηλεσκοπικοί βραχίονες | Πρόσθετος εξοπλισμός |
| Θερμόμετρο φαγητού - Food Probe | Όχι |
| Σούβλα | Όχι |
| Ρυθμιστής πίεσης 29mbar-3kg/h | Ναι εάν προορίζεται για σύνδεση με υγραέριο GPL |
| Τεχνικά χαρακτηριστικά | |
| Διαστάσεις συσκευής (ΠxΥxΒ) | 89,7 x 87,0-94,0 x 60,0 εκ. |
| Ύψος με ανοιχτό καπάκι | - |
| Ενεργειακή κατηγορία | A+ |
| Gas power | 16,30kW |
| Στοιχεία ηλεκτρικής εγκατάστασης | 220/240 V - 50/60 Hz - 1.800,00 W |
Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του schinas-electric.gr και για την βελτίωση της online εμπειρία σας.
Επιλέξτε «Αποδοχή» ή «Ρυθμίσεις» για να ορίσετε τις επιλογές σας.
Τα στατιστικά cookies μας δίνουν τη δυνατότητα να αξιολογούμε την αποτελεσματικότητα των διάφορων λειτουργιών του site μας ώστε να βελτιώνουμε συνεχώς την εμπειρία που προσφέρουμε.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Analytics, Hotjar, Skroutz Analytics, Facebook Pixel, Pinterest Tag.
Αυτά τα cookies χρησιμοποιούνται από υπηρεσίες τρίτων για διάφορες λειτουργίες όπως αλληλεπίδραση με κοινωνικά δίκτυα, χάρτες, κτλ. Χωρίς αυτά οι επιπλέον λειτουργίες δεν θα είναι διαθέσιμες.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Maps, AddThis social/share buttons, SnapWidget / Instagram widget.