LG 75UA75006LA 75'' 4K UHD Smart TV Τηλεόραση 2025
  • 30561|75UA75006LA
Διαγώνιος οθόνης (inch): 75 inch,
UHD Ανάλυση: 3840 x 2160 4K,
HDR10 Pro / WebOS / AI Magic Remote
  • 1 έως 3 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
Βασικά χαρακτηριστικά
  • Εκπληκτικά χρώματα και λεπτομέρειες με την 4K HDR10 Pro
  • Νέο κουμπί ΑΙ, φωνητικά στοιχεία ελέγχου, λειτουργίες drag & drop στο AI Magic Remote
Γνωρίστε τον πανίσχυρο και έξυπνο επεξεργαστή alpha 7 AI Processor Gen8
Το 4K Super Upscaling ζωντανεύει κάθε καρέ
HDR10 Pro
Το AI Magic Remote ολοκληρώνει την εμπειρία AI
Al Voice ID
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Νέο λογισμικό για 5 χρόνια με το βραβευμένο webOS Re:New Program
Home Hub, η πλατφόρμα «all-in-one» για το έξυπνο σπίτι σας
AI Clear Sound
Η διόρθωση τόνου ακριβείας βελτιώνει την ευκρίνεια του ήχου για μια εξαιρετική ηχητική εμπειρία.
WOW Orchestra, καθηλωτικός ήχος, τέλεια συνεργασία
Κομψός σχεδιασμός
Προσθέστε μια δόση μοντέρνου με κομψό σχεδιασμό που συνδυάζεται με χάρη στον χώρο σας.
Διασκέδαση στο έπακρο. Χρησιμοποιήστε πολλαπλές οθόνες με το Multi View
Στριμάρισμα περιεχομένου. Δωρεάν.
Χωρίς κόστος. Χωρίς συμβάσεις. Χωρίς καλώδια.
Το Gaming Portal μετατρέπει την τηλεόρασή σας στο απόλυτο gaming hub
Πανίσχυρο παιχνίδι
FILMMAKER MODE
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ
  • Διαστάσεις τηλεόρασης χωρίς βάση (ΠxΥxΒ mm): 1 668 x 960 x 59,8
  • Διαστάσεις τηλεόρασης με βάση (ΠxΥxΒ mm): 1 668 x 1 031 x 344
  • Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΥxΒ mm): 1 875 x 1 150 x 175
  • Βάση τηλεόρασης (WxD mm): 1 546 x 344
  • Βάρος τηλεόρασης χωρίς βάση (kg): 23,5
  • Βάρος τηλεόρασης με βάση (kg): 24
  • Βάρος συσκευασίας (Κορέα): 32,1
  • Βάση VESA (ΠxΥ mm): 300 x 300
BAR CODE
  • BAR CODE: 8806096339282
ΗΧΟΣ
  • Εξοδος ήχου: 20W
  • Σύστημα Ηχείων: 2.0 Κανάλια
  • Κατεύθυνση Ηχείου: Down Firing
  • AI Sound: α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
  • Clear Voice Pro: Ναι (Αυτόματη ρύθμιση έντασης ήχου)
  • LG Sound Sync: Ναι
  • Sound Mode Share: Ναι
  • Ταυτόχρονη έξοδος ήχου: Ναι
  • Bluetooth Surround Ready: Ναι (αναπαραγωγή 2 τρόπων)
  • Audio Codec: AC4, AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X (Refer to manual)
  • WOW OrchestraΝαι
ΣΥΝΔΕΣΙΜΟΤΗΤΑ
  • Είσοδος HDMI: 3ea (υποστηρίζει eARC, ALLM)
  • Simplink (HDMI CEC): Ναι
  • HDMI Audio Return Channel: eARC (HDMI 2)
  • Είσοδος USB: 2ea (v 2.0)
  • Wi-Fi: Ναί (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth Support: Ναι (v 5.1)
  • Ethernet Input: 1ea
  • CI Slot: 1ea (Εκτός από το Ηνωμένο Βασίλειο, την Ιρλανδία)
  • Είσοδος RF (Κεραία/Καλώδιο): 2ea
  • SPDIF (Οπτική Έξοδος Ψηφιακού Ήχου): 1ea
ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟΤΗΤΑ
  • Υψηλή αντίθεση: Ναι
  • Κλίμακα του Γκρι: Ναι
  • Αντιστροφή χρωμάτων: Ναι
ΙΣΧΥΣ
  • Power Supply (Voltage, Hz): AC 100~240V 50-60Hz
  • Κατανάλωση ρεύματος σε αναμονή: Κάτω από 0,5 W
ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΞΕΣΟΥΑΡ
  • Τηλεχειριστήριο: Standard Remote
  • Καλώδιο ρεύματος: Ναί (TV Attached)
Εκπομπής
  • Ψηφιακή Λήψη Τηλεόρασης: DVB-T2/T (Επίγειο), DVB-C (Καλωδιακό), DVB-S2/S (Δορυφορικό)
  • Αναλογική Λήψη Τηλεόρασης: Ναι
ΕΙΚΟΝΑ (ΟΘΟΝΗ)
  • Τύπος Οθόνης: 4K UHD
  • Ανάλυση Οθόνης: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
  • Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού: Direct
  • Ρυθμός ανανέωσης: 50Hz
  • ΕΙΚΟΝΑ (ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΚΟΝΑΣ)
  • Επεξεργαστής εικόνας: α7 AI Processor 4K Gen8
  • AI Upscaling: 4K Super Upscaling
  • HDR (High Dynamic Range): HDR10 / HLG
  • FILMMAKER MODE™: Ναι
  • Dynamic Tone Mapping: Ναι
  • Picture Mode: 10 λειτουργίες
  • Auto Calibration: Ναι
GAMING
  • Λειτουργία HGIG: Ναι
  • Game Optimizer: Ναί (Game Dashboard)
  • ALLM (Auto Low Latency Mode): Ναι
  • VRR (Variable Refresh Rate): Ναι (Up to 60Hz)