LG 65UT81006LA 65'' 4K UHD Smart TV Τηλεόραση
  • 26916|65UT81006LA
Διαγώνιος οθόνης (inch): 65 inch,
UHD Ανάλυση: 3840 x 2160 4K,
HDR10 / HLG / Λειτουργία HGIG
  • 1 έως 3 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
Η λεπτομέρεια κάνει τη διαφορά
Ζωηρά και ζωντανά χρώματα με την ανάλυση Ultra HD. Δείτε πεντακάθαρες, ρεαλιστικές εικόνες.
HDR10 Pro
Επεξεργαστής alpha 5 AI 4K Gen7
AI Customization
Συγχρονίζεται με ό,τι παρακολουθείτε
AI Acoustic Tuning
Ευφυΐα πανίσχυρη σε κάθε φως
AI Sound Pro
Ακούστε κάθε λεπτομέρεια του ηχητικού τοπίου
Ρεαλιστικός ήχος παντού στον χώρο σας
webOS Re:New Program
webOS 24
Εξαιρετικά μεγάλη οθόνη
WOW Interface
FILMMAKER Mode
Οικιακή κινηματογραφική εμπειρία
Πανίσχυρο παιχνίδι
Χειριστήρια ακριβώς εκεί που τα χρειάζεστε
Μη σταματάτε για να χρησιμοποιήσετε τα Game Optimizer και Game Dashboard.
Πρόσβαση σε όλα τα αγαπημένα παιχνίδια σας
ΕΙΚΟΝΑ (ΟΘΟΝΗ)
  • Τύπος Οθόνης: 4K UHD
  • Ανάλυση Οθόνης: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
  • Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού: Direct
  • Ρυθμός ανανέωσης: 50Hz
ΕΙΚΟΝΑ (ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΚΟΝΑΣ)
  • Επεξεργαστής εικόνας: α5 Επεξεργαστής AI 4K Gen7
  • AI Upscaling: 4K Upscaling
  • AI Brightness Control: Ναι
  • HDR (High Dynamic Range): HDR10 / HLG
  • FILMMAKER MODE™: Ναι
  • Dynamic Tone Mapping: Ναι
GAMING
  • Λειτουργία HGIG: Ναι
  • ALLM (Auto Low Latency Mode): Ναι
SMART TV
  • Λειτουργικό Σύστημα (OS): webOS 24
  • ThinQ: Ναι
  • Έξυπνη Αναγνώριση Φωνής: Ναι
  • Magic Remote Control: Ενσωματωμένο
  • Amazon Alexa: Ναί (Ενσωματωμένο)
  • Υποστηρίζει το Apple Airplay 2: Ναι
  • Smartphone Remote App: Ναί (LG ThinQ)
  • Πλήρες πρόγραμμα περιήγησης στο Web: Ναι
  • LG channels(Οχι): Ναι
  • Family Settings: Ναι
  • Συμβατό με κάμερα USB: Ναι
ΗΧΟΣ
  • Εξοδος ήχου: 20W
  • Σύστημα Ηχείων: 2.0 Κανάλια
  • Κατεύθυνση Ηχείου: Down Firing
  • AI Sound: AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
  • Clear Voice Pro: Ναι (Αυτόματη ρύθμιση έντασης ήχου)
  • AI Acoustic Tuning: Ναι
  • LG Sound Sync: Ναι
  • Sound Mode Share: Ναι
  • Ταυτόχρονη έξοδος ήχου: Ναι
  • Bluetooth Surround Ready: Ναι (αναπαραγωγή 2 τρόπων)
ΣΥΝΔΕΣΙΜΟΤΗΤΑ
  • Είσοδος HDMI: 3ea (υποστηρίζει eARC, ALLM)
  • Simplink (HDMI CEC): Ναι
  • HDMI Audio Return Channel: eARC (HDMI 2)
  • Είσοδος USB: 2ea (v 2.0)
  • Wi-Fi: Ναί (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth Support: Ναί (v 5.0)
  • Ethernet Input: 1ea
  • CI Slot: 1ea
  • Είσοδος RF (Κεραία/Καλώδιο): 2ea
  • SPDIF (Οπτική Έξοδος Ψηφιακού Ήχου): 1ea
ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟΤΗΤΑ
  • Υψηλή αντίθεση: Ναι
  • Κλίμακα του Γκρι: Ναι
  • Αντιστροφή χρωμάτων: Ναι
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ
  • Διαστάσεις τηλεόρασης χωρίς βάση (ΠxΥxΒ mm): 1 454 x 838 x 57,7
  • Διαστάσεις τηλεόρασης με βάση (ΠxΥxΒ mm): 1 454 x 909 x 340
  • Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΥxΒ mm): 1 600 x 970 x 228
  • Βάση τηλεόρασης (WxD mm): 784 x 340
  • Βάρος τηλεόρασης χωρίς βάση (kg): 21,5
  • Βάρος τηλεόρασης με βάση (kg): 22,9
  • Βάρος συσκευασίας (Κορέα): 30,6
  • Βάση VESA (ΠxΥ mm): 300 x 300
ΙΣΧΥΣ
  • Power Supply (Voltage, Hz): AC 100~240V 50-60Hz
  • Κατανάλωση ρεύματος σε αναμονή: Κάτω από 0,5 W