LG 55NANO82T6B 55'' 4K NanoCell UHD Smart TV Τηλεόραση
  • 26899|55NANO82T6B
Διαγώνιος οθόνης (inch): 55 inch,
UHD Ανάλυση: 3840 x 2160 4K,
HDR10 / HLG / Λειτουργία HGIG
  • 1 έως 3 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
Νιώστε τα χρώματα
Επεξεργαστής alpha 5 AI 4K Gen7
AI Acoustic Tuning
Ευφυΐα πανίσχυρη σε κάθε φως
AI Sound Pro
Ακούστε κάθε λεπτομέρεια του ηχητικού τοπίου
Ρεαλιστικός ήχος παντού στον χώρο σας
webOS Re:New Program
webOS 24
Εξαιρετικά μεγάλη οθόνη
WOW Interface
Eνα σπίτι κινηματογραφική αίθουσα και αίθουσα παιχνιδιού
Οικιακή κινηματογραφική εμπειρία
Πανίσχυρο παιχνίδι
Χειριστήρια ακριβώς εκεί που τα χρειάζεστε
Μη σταματάτε για να χρησιμοποιήσετε τα Game Optimizer και Game Dashboard.
Πρόσβαση σε όλα τα αγαπημένα παιχνίδια σας
Βιωσιμότητα
ΕΙΚΟΝΑ (ΟΘΟΝΗ)
  • Τύπος Οθόνης: 4K UHD
  • Ανάλυση Οθόνης: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
  • Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού: Direct
  • Ρυθμός ανανέωσης: 50Hz
  • Ευρεία Χρωματική Γκάμα: Nano Color
ΕΙΚΟΝΑ (ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΚΟΝΑΣ)
  • Επεξεργαστής εικόνας: α5 Επεξεργαστής AI 4K Gen7
  • AI Upscaling: 4K Upscaling
  • AI Brightness Control: Ναι
  • HDR (High Dynamic Range): HDR10 / HLG
  • FILMMAKER MODE™: Ναι
  • Dynamic Tone Mapping: Ναι
GAMING
  • Λειτουργία HGIG: Ναι
  • ALLM (Auto Low Latency Mode): Ναι
SMART TV
  • Λειτουργικό Σύστημα (OS): webOS 24
  • ThinQ: Ναι
  • Έξυπνη Αναγνώριση Φωνής: Ναι
  • Magic Remote Control: Ενσωματωμένο
  • Amazon Alexa: Ναί (Ενσωματωμένο)
  • Υποστηρίζει το Apple Airplay 2: Ναι
  • Smartphone Remote App: Ναί (LG ThinQ)
  • Πλήρες πρόγραμμα περιήγησης στο Web: Ναι
  • LG channels(Οχι): Ναι
  • Family Settings: Ναι
  • Συμβατό με κάμερα USB: Ναι
ΗΧΟΣ
  • Εξοδος ήχου: 20W
  • Σύστημα Ηχείων: 2.0 Κανάλια
  • Κατεύθυνση Ηχείου: Down Firing
  • AI Sound: AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
  • Clear Voice Pro: Ναι (Αυτόματη ρύθμιση έντασης ήχου)
  • AI Acoustic Tuning: Ναι
  • LG Sound Sync: Ναι
  • Sound Mode Share: Ναι
  • Ταυτόχρονη έξοδος ήχου: Ναι
  • Bluetooth Surround Ready: Ναι (αναπαραγωγή 2 τρόπων)
ΣΥΝΔΕΣΙΜΟΤΗΤΑ
  • Είσοδος HDMI: 3ea (υποστηρίζει eARC, ALLM)
  • Simplink (HDMI CEC): Ναι
  • HDMI Audio Return Channel: eARC (HDMI 2)
  • Είσοδος USB: 2ea (v 2.0)
  • Wi-Fi: Ναί (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth Support: Ναι (v 5.1)
  • Ethernet Input: 1ea
  • CI Slot: 1ea
  • Είσοδος RF (Κεραία/Καλώδιο): 2ea
  • SPDIF (Οπτική Έξοδος Ψηφιακού Ήχου): 1ea
ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟΤΗΤΑ
  • Υψηλή αντίθεση: Ναι
  • Κλίμακα του Γκρι: Ναι
  • Αντιστροφή χρωμάτων: Ναι
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ
  • Διαστάσεις τηλεόρασης χωρίς βάση (ΠxΥxΒ mm): 1 235 x 715 x 57,5
  • Διαστάσεις τηλεόρασης με βάση (ΠxΥxΒ mm): 1 235 x 780 x 230
  • Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΥxΒ mm): 1 360 x 810 x 162
  • Βάση τηλεόρασης (WxD mm): 948 x 230
  • Βάρος τηλεόρασης χωρίς βάση (kg): 14
  • Βάρος τηλεόρασης με βάση (kg): 14,1
  • Βάρος συσκευασίας (Κορέα): 18,9
  • Βάση VESA (ΠxΥ mm): 300 x 300
ΙΣΧΥΣ
  • Power Supply (Voltage, Hz): AC 100~240V 50-60Hz
  • Κατανάλωση ρεύματος σε αναμονή: Κάτω από 0,5 W