LG 55NANO81A6A NanoCell AI 55'' 4K UHD Smart TV Τηλεόραση 2025
  • 31007|55NANO81A6A
Διαγώνιος οθόνης (inch): 55 inch,
UHD Ανάλυση: 3840 x 2160 4K,
HDR10 / HLG / WebOS 25 / AI Magic Remote
  • 1 έως 3 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
Βασικά χαρακτηριστικά
  • Γνήσια χρώματα σε πραγματική ανάλυση 4K, ζωντανά χρώματα συνδυασμένα με εκπληκτική λεπτομέρεια
  • Νέο κουμπί ΑΙ, φωνητικά στοιχεία ελέγχου, λειτουργίες drag & drop στο AI Magic Remote
  • Απολαύστε τη βελτιωμένη ανάλυση, φωτεινότητα και ευκρίνεια του 4K Super Upscaling
Γνωρίστε τον πανίσχυρο και έξυπνο επεξεργαστή alpha 7 AI Processor Gen8
HDR10 Pro
Το AI Magic Remote ολοκληρώνει την εμπειρία AI
Al Voice ID
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Νέο λογισμικό για 5 χρόνια με το βραβευμένο webOS Re:New Program
Home Hub, η πλατφόρμα «all-in-one» για το smart σπίτι σας
Διασκέδαση στο έπακρο. Χρησιμοποιήστε πολλαπλές οθόνες με το Multi View
Στριμάρετε περιεχόμενο. Δωρεάν.
Χωρίς κόστος. Χωρίς συμβάσεις. Χωρίς καλώδια.
Το Gaming Portal μετατρέπει την τηλεόρασή σας στο απόλυτο gaming hub
Πανίσχυρο παιχνίδι
FILMMAKER MODE
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ
  • Διαστάσεις τηλεόρασης χωρίς βάση (ΠxΥxΒ mm): 1 235 x 715 x 57,5
  • Διαστάσεις τηλεόρασης με βάση (ΠxΥxΒ mm): 1 235 x 787 x 260
  • Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΥxΒ mm): 1 360 x 810 x 207
  • Βάση τηλεόρασης (WxD mm): 819 x 260
  • Βάρος τηλεόρασης χωρίς βάση (kg): 14,0
  • Βάρος τηλεόρασης με βάση (kg): 15,4
  • Βάρος συσκευασίας (Κορέα): 20,3
  • Βάση VESA (ΠxΥ mm): 300 x 300
BAR CODE
  • BAR CODE: 8806096353059
ΙΣΧΥΣ
  • Power Supply (Voltage, Hz): AC 100~240V 50-60Hz
  • Κατανάλωση ρεύματος σε αναμονή: Κάτω από 0,5 W
ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΑΞΕΣΟΥΑΡ
  • Τηλεχειριστήριο: Magic Remote MR25GA / MR25GB (Ηνωμένο Βασίλειο, Ιταλία)
  • Καλώδιο ρεύματος: Ναί (Detachable)
ΕΙΚΟΝΑ (ΟΘΟΝΗ)
  • Τύπος Οθόνης: 4K UHD
  • Ανάλυση Οθόνης: 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
  • Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού: Direct
  • Ρυθμός ανανέωσης: 50Hz
  • Ευρεία Χρωματική Γκάμα: Nano Color
ΕΙΚΟΝΑ (ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΚΟΝΑΣ)
  • Επεξεργαστής εικόνας: α7 AI Processor 4K Gen8
  • AI Upscaling: 4K Super Upscaling
  • AI Brightness Control: Ναι
  • HDR (High Dynamic Range): HDR10 / HLG
  • FILMMAKER MODE™: Ναι
  • Dynamic Tone Mapping: Ναι
  • Picture Mode: 10 λειτουργίες
  • Auto Calibration: Ναι
GAMING
  • Λειτουργία HGIG: Ναι
  • Game Optimizer: Ναί (Game Dashboard)
  • ALLM (Auto Low Latency Mode): Ναι
  • VRR (Variable Refresh Rate): Ναι (Up to 60Hz)
SMART TV
  • Λειτουργικό Σύστημα (OS): webOS 25
  • Έξυπνη Αναγνώριση Φωνής: Ναι
  • Magic Remote Control: Ενσωματωμένο
  • Smartphone Remote App: Ναί (LG ThinQ)
  • Πλήρες πρόγραμμα περιήγησης στο Web: Ναι
  • LG channels(Οχι): Ναι
  • Συμβατό με κάμερα USB: Ναι
  • Works with Apple Home: Ναι
  • Home Hub: Ναι
  • AI Chatbot: Ναι
  • Voice ID: Ναι
  • Google Home / Hub: Ναι
  • Works with Apple Airplay: Ναι
  • Google Cast: Ναι
ΗΧΟΣ
  • Εξοδος ήχου: 20W