LG 43UR78006LK 43'' 4K UHD Smart TV Tηλεόραση
  • 25276|43UR78006LK
Διαγώνιος οθόνης(inch) 43 inch,
UHD Ανάλυση 3840 x 2160 4K,
HDR 10 Pro - HLG,
Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού LED
  • 1 έως 3 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
Ανακάλυψε την παραμικρή λεπτομέρεια
Επεξεργαστής α5 ΑΙ 4K Gen6
Αναβάθμιση περιεχομένου σε 4Κ
WebOS 23 New Home
Γρήγορη κάρτα
AI Concierge
Έξυπνος βοηθός και συνδεσιμότητα
Κινηματογραφική εμπειρία στο σπίτι
Απεριόριστο περιεχόμενο κατά παραγγελία
Απόλαυσε εύκολα περιεχόμενο από τις μεγαλύτερες πλατφόρμες streaming απευθείας στην LG UHD TV.(2)
Το AAA Gaming ξεκινά εδώ
Game Optimizer & Dashboard
HGiG
Cloud Gaming
Βιωσιμότητα
Η ανασχεδιασμένη συσκευασία της LG UHD TV χρησιμοποιεί μονόχρωμη εκτύπωση και ανακυκλώσιμο κουτί.
ΕΙΚΟΝΑ (ΟΘΟΝΗ)
  • Τύπος Οθόνης : 4K UHD
  • Ανάλυση Οθόνης : 4K Ultra HD (3,840 x 2,160)
  • Τύπος Οπίσθιου Φωτισμού : Direct
  • Ρυθμός ανανέωσης : 50Hz
ΕΙΚΟΝΑ (ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΚΟΝΑΣ)
  • Επεξεργαστής εικόνας : α5 AI Processor 4K Gen6
  • AI Upscaling : 4K Upscaling
  • AI Brightness Control : : Ναί
  • HDR (High Dynamic Range) : HDR10 / HLG
  • FILMMAKER MODE™ : Ναί
  • Dynamic Tone Mapping : Ναί
GAMING
  • Λειτουργία HGIG : : Ναί
  • Game Optimizer : Ναί (Game Dashboard)
  • ALLM (Auto Low Latency Mode) : Ναί
SMART TV
  • Λειτουργικό Σύστημα (OS) : webOS 23
  • ThinQ : Ναί
  • Έξυπνη Αναγνώριση Φωνής : Ready
  • Magic Remote Control : Ready
  • Υποστηρίζει το Apple Airplay 2 : : Ναί
  • Smartphone Remote App : Ναί (LG ThinQ)
  • Πλήρες πρόγραμμα περιήγησης στο Web : Ναί
  • Sports Alert : Ναί
  • Family Settings : Ναί
  • Συμβατό με κάμερα USB : Ναί
ΗΧΟΣ
  • Εξοδος ήχου : 20W
  • Σύστημα Ηχείων : 2.0 Κανάλια
  • Κατεύθυνση Ηχείου : Down Firing
  • AI Sound : AI Sound (Virtual 5.1 Up-mix)
  • Clear Voice Pro : Ναί
  • AI Acoustic Tuning : Ready
  • LG Sound Sync : Ναί
  • Sound Mode Share : Ναί
  • Ταυτόχρονη έξοδος ήχου : Ναί
  • Bluetooth Surround Ready : Ναι (αναπαραγωγή 2 τρόπων)
ΣΥΝΔΕΣΙΜΟΤΗΤΑ
  • Είσοδος HDMI : 3ea (υποστηρίζει eARC, ALLM όπως ορίζεται στο HDMI 2.1)
  • Simplink (HDMI CEC) : : Ναί
  • HDMI Audio Return Channel : eARC (HDMI 2)
  • Είσοδος USB : 2ea (v 2.0)
  • Wi-Fi : Ναί (Wi-Fi 5)
  • Bluetooth Support : Ναί (v 5.0)
  • Ethernet Input : 1ea
  • CI Slot : 1ea
  • Είσοδος RF (Κεραία/Καλώδιο) : 2ea
  • SPDIF (Οπτική Έξοδος Ψηφιακού Ήχου) : 1ea
ΠΡΟΣΒΑΣΙΜΟΤΗΤΑ
  • Υψηλή αντίθεση  : Ναί
  • Κλίμακα του Γκρι : Ναί
  • Αντιστροφή χρωμάτων : Ναί
ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ
  • Διαστάσεις τηλεόρασης χωρίς βάση (ΠxΥxΒ mm) : 967x564x57,1
  • Διαστάσεις τηλεόρασης με βάση (ΠxΥxΒ mm) : 967x621x200
  • Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΥxΒ mm) : 1 055x660x142
  • Βάση τηλεόρασης (WxD mm) : 804x200
  • Βάρος τηλεόρασης χωρίς βάση (kg) : 8,8
  • Βάρος τηλεόρασης με βάση (kg) : 8,9
  • Βάρος συσκευασίας (Κορέα) : 10,7
  • Βάση VESA (ΠxΥ mm) : 200x200
ΙΣΧΥΣ
  • Power Supply (Voltage, Hz) : AC 100~240V 50-60Hz
  • Κατανάλωση ρεύματος σε αναμονή : Κάτω από 0,5 W