LG 43NANO81A6A NanoCell AI 43'' 4K UHD Smart TV Τηλεόραση 2025
  • 31004|43NANO81A6A
Διαγώνιος οθόνης (inch): 43 inch,
UHD Ανάλυση: 3840 x 2160 4K,
HDR10 Pro / WebOS / AI Magic Remote
  • 1 έως 3 ημέρες
Η προσφορά λήγει σε:
Βασικά χαρακτηριστικά
  • Γνήσια χρώματα σε πραγματική ανάλυση 4K, ζωντανά χρώματα συνδυασμένα με εκπληκτική λεπτομέρεια
  • Νέο κουμπί ΑΙ, φωνητικά στοιχεία ελέγχου, λειτουργίες drag & drop στο AI Magic Remote
  • Απολαύστε τη βελτιωμένη ανάλυση, φωτεινότητα και ευκρίνεια του 4K Super Upscaling
Γνωρίστε τον πανίσχυρο και έξυπνο επεξεργαστή alpha 7 AI Processor Gen8
HDR10 Pro
Το AI Magic Remote ολοκληρώνει την εμπειρία AI
Al Voice ID
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Νέο λογισμικό για 5 χρόνια με το βραβευμένο webOS Re:New Program
Home Hub, η πλατφόρμα «all-in-one» για το smart σπίτι σας
Διασκέδαση στο έπακρο. Χρησιμοποιήστε πολλαπλές οθόνες με το Multi View
Στριμάρετε περιεχόμενο. Δωρεάν
Χωρίς κόστος. Χωρίς συμβάσεις. Χωρίς καλώδια
Το Gaming Portal μετατρέπει την τηλεόρασή σας στο απόλυτο gaming hub
Πανίσχυρο παιχνίδι
FILMMAKER MODE
  • Διαγώνιος: 43"
  • Είδος: Smart TV
  • Ανάλυση: 3840 x 2160 (4K)
  • Ρυθμός ανανέωσης: 60 Hz