Αφορά μέρος προωθητικής ενέργειας Hisense
Δίνεται δώρο με την αγορά συγκεκριμένων μοντέλων
Η ενέργεια θα ισχύει από 01/06/2026 έως και 10/07/2026
Hisense HBD5A Beer dispenser Διανεμητής Μπύρας (Promo 2026)
Σερβίρισμα μπύρας στο σπίτι
Σύστημα διανομής μπύρας οικιακής χρήσης, κατάλληλο για κοινωνικές περιστάσεις ή γεύματα, που επιτρέπει το σερβίρισμα μπύρας σε ελεγχόμενη θερμοκρασία και συμβάλει στη μείωση του κόστους σε σύγκριση με την κατανάλωση εκτός οικίας
Ρύθμιση και διατήρηση θερμοκρασίας μπύρας
Ένα αθόρυβο θερμοηλεκτρικό σύστημα ψύξης διατηρεί τη μπύρα στη βέλτιστη θερμοκρασία κατανάλωσης. Η θερμοκρασία μπορεί να ρυθμιστεί από 3 έως 12°C, ενώ η συσκευή είναι προ-ρυθμισμένη στους 5°C. Η ενσωματωμένη οθόνη LED εμφανίζει τη θερμοκρασία, επιτρέποντας τον ακριβή έλεγχο πριν το σερβίρισμα
Σύστημα CO₂
Το σύστημα παροχής CO₂ αποτρέπει την οξείδωση της μπύρας, διατηρώντας τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα. Υποστηρίζεται λειτουργία με ή χωρίς CO₂. Συμβατό με τυπικά βαρέλια 5L, χωρίς απαίτηση για εξωτερική φιάλη αερίου.
Ευκολία στην χρήση
Ο διανομέας μπύρας Hisense έχει σχεδιαστεί για απλή και άμεση λειτουργία. Το βαρέλι 5L τοποθετείται στην συσκευή και συνδέεται στη βρύση, ενώ στη συνέχεια το καπάκι της συσκευής κλείνει. Η ψύξη μπορεί να πραγματοποιηθεί είτε εκτός είτε εντός της συσκευής, στην επιθυμητή θερμοκρασία. Ο αποσπώμενος δίσκος συλλογής υγρών επιτρέπει εύκολο καθαρισμό μετά τη χρήση
Αποσπώμενος δίσκος συλλογής υγρών
Ο δίσκος συλλογής υγρών συγκρατεί τα υγρά κατά τη χρήση, διατηρώντας καθαρή την επιφάνεια τοποθέτησης. Η αποσπώμενη κατασκευή διευκολύνει τον καθαρισμό.
| Κατηγορία Προϊόντος | Διανεμητής Μπύρας |
| Θερμοηλεκτρικό σύστημα ψύξης | Ναι |
| Χωρητικότητα Δοχείου | 5L |
| Ελάχιστη θερμοκρασία | 3°C |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 12°C |
| Αφαιρούμενο δοχείο για εύκολο καθαρισμό | Ναι |
| Αμπούλα CO₂ | Ναι |
| Αξεσουάρ καθαρισμού | Ναι |
| Αντάπτορας Heineken | Ναι |
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ): | 27 × 34 × 38 cm |
| Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΥxΒ): | 39,4 × 31,2 × 51,6 cm |
| Καθαρό Βάρος | 4,9kg |
| Μεικτό Βάρος | 7kg |
| ΕΑΝ code | 3838782606304 |
| Κωδικός Προϊόντος | 740215 |
Τα cookies είναι σημαντικά για την εύρυθμη λειτουργία του schinas-electric.gr και για την βελτίωση της online εμπειρία σας.
Επιλέξτε «Αποδοχή» ή «Ρυθμίσεις» για να ορίσετε τις επιλογές σας.
Τα στατιστικά cookies μας δίνουν τη δυνατότητα να αξιολογούμε την αποτελεσματικότητα των διάφορων λειτουργιών του site μας ώστε να βελτιώνουμε συνεχώς την εμπειρία που προσφέρουμε.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Analytics, Hotjar, Skroutz Analytics, Facebook Pixel, Pinterest Tag.
Αυτά τα cookies χρησιμοποιούνται από υπηρεσίες τρίτων για διάφορες λειτουργίες όπως αλληλεπίδραση με κοινωνικά δίκτυα, χάρτες, κτλ. Χωρίς αυτά οι επιπλέον λειτουργίες δεν θα είναι διαθέσιμες.
Τα εργαλεία που χρησιμοποιούμε περιλαμβάνουν τα Google Maps, AddThis social/share buttons, SnapWidget / Instagram widget.